03 kw.

All Fools’ Day za nami, czyli warsztaty na Prima Aprilis!

1 kwietnia zaprosiliśmy naszych uczniów na warsztaty w j. angielskim poświęcone primaaprilisowym żartom.
Zajęcia obfitowały w szalony pokaz wesołych sztuczek i psikusów. Dzieci, wspólnie z lektorem, p. Anną, przygotowały m.in.: oszukane ciastka z nadzieniem o smaku supermiętowej pasty do zębów (po ich zjedzeniu nie trzeba myć zębów przez tydzień), nie pieniące się mydło (wersja dla “superczyściochów”), dla bardzo spragnionych i głodnych, napój w stałej postaci oraz banany, już pokrojone przez naturę na plasterki. Radości było co niemiara, istna beczka śmiechu 🙂
Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza została w domu odpowiednio wykorzystana 🙂