06 kw.

REJESTRACJA NA EGZAMINY PEARSON TEST OF ENGLISH

Language House Szkoła Językowa, jako jedyne centrum egzaminacyjne w regionie Pearson Test of English, zaprasza na sesję egzaminacyjną następujących egzaminów:
• dla młodzieży i osób dorosłych (PTE GENERAL),
• dla dzieci 6 – 13 lat (PTE YOUNG LEARNERS).
Terminy sesji egzaminacyjnej:
► Część ustna: 3-17 czerwca 2017
► Część pisemna: 17 czerwca 2017
Koniec rejestracji: 30 kwietnia 2017
Szczegółowe informacje dotyczące sesji oraz rejestracji na egzaminy można uzyskać w sekretariacie szkoły lub pod nr. tel. 41 343 23 83.
Pełna informacja o egzaminach:

≡  PTE YOUNG LEARNERS

≡  PTE GENERAL