Language House

SZKOŁA JĘZYKOWA LANGUAGE HOUSE ISTNIEJE OD 2001 ROKU. PRZESZKOLILIŚMY WIELE TYSIĘCY OSÓB. JESTEŚMY LICENCJONOWANYM OŚRODKIEM EGZAMINACYJNYM CERTYFIKATÓW PTE I TELC W KIELCACH.

Co nas wyróżnia?

• Uczymy z sukcesami od 2001 roku i przeszkoliliśmy już wiele tysięcy osób.
  • Stawiamy na doświadczenie, skuteczność i postępy kursantów.
  • Każdy znajdzie u nas miejsce dla siebie – uczymy dzieci, młodzież i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania.
  • Ponad 90% uczestników kursów trafia do nas z polecenia
  • Nasze zajęcia prowadzą wykwalifikowani nauczyciele “native speakers”.
  • Jesteśmy licencjonowanym ośrodkiem egzaminacyjnym telc i PTE.
  • Przygotujemy Cię również do egzaminu gimnazjalnego, maturalnego, Cambridge, BEC, IELTS, i innych.
  • Prowadzimy motywujące i nieszablonowe lekcje, wykorzystując przy tym wiele angażujących metod.
  • Korzystamy z aplikacji “Fiszkoteka LH” – dzięki niej nauczysz się słownictwa szybko i na zawsze.
  • Za każdym razem stawiamy czoła nietypowym wymaganiom, najbardziej zależy nam na Twojej satysfakcji.

Jak uczymy

1

Łączymy wszystkie elementy w miłej, nieskrępowanej i motywującej atmosferze.

2

Przekonujemy, że nauka może i powinna sprawiać przyjemność, jak również być też pracą.

3

Kładziemy nacisk na praktyczne użycie języka oraz nabycie pewności siebie i swobody w komunikowaniu się.

4

Jesteśmy zorientowani na potrzeby naszych uczniów i bierzemy pod uwagę ich różne osobowości i style uczenia się.

5

Nasi lektorzy, często w niekonwencjonalny sposób, dbają o to, by zajęcia były niebanalne i jak najbardziej urozmaicone.

6

Wykorzystujemy szeroki wachlarz stymulujących technik, nowoczesnych metod i materiałów w przekonaniu, że istnieje niemal tyle sposobów uczenia się języka, co uczniów.

7

Program kursów obejmuje wszystkie aspekty języka w postaci systemu czterech zintegrowanych sprawności językowych: mówienia słuchania czytania pisania.

8

Organizujemy konkursy, aby wyróżnić najlepszych i najbardziej aktywnych uczniów. Zwycięzcy dostają atrakcyjne nagrody.

9

Organizujemy darmowe zajęcia dodatkowe: warsztaty, wyjścia w plener, imprezy okolicznościowe, egzaminy próbne i konsultacje indywidualne.

Projekty unijne

W maju 2006 roku wygraliśmy prestiżowy konkurs organizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy na przeprowadzenie szkoleń językowych (ogólnych i biznesowych) dla 228 osób, finansowanych w całości z Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa. Pokonaliśmy wszystkie prywatne szkoły językowe w regionie.

Wykorzystując zdobyte doświadczenia, zrealizowaliśmy dwuletni projekt (2008-2009) współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Program Operacyjny Kapitał Ludzki – „Języki Obce Kapitałem Ludzi”. W efekcie przeszkolono 432 osoby z pięciu języków obcych oraz umożliwiono wielu osobom zdawanie egzaminu TELC (100% zdawalność).

Nasz zespół

Wśród naszej kadry są:

• – LEKTORZY Z PASJĄ,
  • – WYKWALIFIKOWANI I SPRAWDZENI “NATIVE SPEAKERS”,
  • – NAUCZYCIELE Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM,
  • – WYKŁADOWCY AKADEMICCY,
  • – EGZAMINATORZY CAMBRIDGE, TELC, PTE I MATURALNI.

Nasi lektorzy to przede wszystkim ludzie pełni entuzjazmu i zaangażowania. Często w niekonwencjonalny sposób dbają oni o to, żeby zajęcia były niebanalne i jak najbardziej urozmaicone, aby móc dotrzeć do każdego ucznia. To ludzie chcący przełamać tradycyjną barierę i podział na ucznia i nauczyciela, bo to właśnie uczeń jest dla nas najważniejszy. Są oni oddanymi specjalistami w nauczaniu języków obcych, dla których praca jest pasją, a sukcesy słuchaczy głównym źródłem satysfakcji zawodowej.

Większość naszych lektorów poza kwalifikacjami polskimi posiada uznawany na całym świecie dyplom Uniwersytetu Cambridge w nauczaniu języka angielskiego – CELTA.

TO MY

Iwona Zboś

Karolina Cichoń

Marta Dudzik

Monika Sokalska

Joanna Sideł

Anna Jaśkowska-Tutaj

Anna Mięsikowska

Ewa Ruszczak

Kaja Drzewiecka

Michał Zboś

Dyrektor ds. metodycznych

Tomasz Chmielewski

Nicholas Humphries

Praca

Aktualne oferty pracy

Poszukujemy do pracy lektorów do prowadzenia zajęć z dziećmi i/ lub osobami dorosłymi.

Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe (licencjat lub studia magisterskie), doświadczenie, dyspozycyjność, entuzjazm i kreatywność.
Oferty (CV i list motywacyjny z wymaganą klauzulą dot. przetwarzania danych osobowych) prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@lh.szkola.pl z dopiskiem w tytule "imię i nazwisko/lektor-praca".

Lektor języka angielskiego

Aktualne oferty pracy

sekretariat@lh.szkola.pl z dopiskiem w tytule “imię i nazwisko/lektor-praca”.