Aktualności i promocje

26 lis

☃🎁🎄 Świąteczne warsztaty plastyczno-językowe w LH 🎁🎄☃

Święta tuż tuż 🎁🎄🎉 Pora więc zaprosić dzieci w wieku 9-12 lat 🎨 na kreatywne i angażujące warsztaty a rodzicom zapewnić chwilę sobotniego odpoczynku 😁
na naszych warsztatach dzieci:
🎄 będą się doskonale bawić z j. angielskim 🇬🇧
🎄 własnoręcznie wykonają super świąteczną zabawkę oraz … niespodziankę 😁
🎄 pochwalą się swoimi pracami w domu
🎄 wrócą z głową pełną świątecznych inspiracji
Pani Asia szykuje mnóstwo aktywności, które sprawią, że dzieci spędzą tę sobotę w baaaaardzo kreatywny sposób 🤩 Nauka i zabawa w jednym to przecież u nas standard 😍 A Ty Rodzicu.. nastaw się na chwilę wytchnienia …
⛄️ Kiedy: 11.12.2021 (sobota) 12:30-14:00
⛄️ Czas trwania: 90 minut
⛄️ Gdzie: Filia Ślichowice, Tektoniczna 35
⛄️ Cena: 60 zł
❗️Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały plastyczne 🎨 i … słodkie co nieco
Nie czekaj, zapisz się już dziś❗️
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń
Zapisy: 📧sekretariat@lh.szkola.pl , ☎️41 343 23 83, ☎️538 000 567

 

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha