Aktualności i promocje

13 sty

✈️✈️ FERIE 2022 w Language House ✈️✈️

W LH marzenia się spełniają 😍 Rozpocznij niezapomnianą podróż dookoła świata już w nadchodzące ferie 🤩
 
II TURA 🌏 W 5 DNI DOOKOŁA ŚWIATA czyli AROUND THE WORLD AND BACK
Lubicie przygody i dalekie podróże? 🛳 Super! Dołączcie do naszej ekscytującej wyprawy, w czasie której odwiedzimy egzotyczne kraje 🕌🏜🌅 odległe lądy oraz zaprzyjaźnimy się z ich mieszkańcami. Przygotujemy nasze pierwsze sushi🥢, zobaczymy wybuch wulkanu Etna ⛰ zrobimy indyjski tatuaż, wysłuchamy opowieści India‍n, zagramy na afrykańskich bębnach oraz … wiele, wiele innych arcyciekawych rzeczy.
Gotowi❓❓❓
 
Zapraszamy na ferie w Language House ☃️❄️
 
➡️ Zapisy:
📍 Siedziba IX Wieków 2A
☎️ 41 343 23 83
📍 Filia Ślichowice, ul. Tektoniczna 35
☎️ 538 000 567
lub
📲 napisz do nas na Messengerze! ⤵️
 

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha