Aktualno艣ci i promocje

22 lut

馃尫馃悩 Warsztaty j臋zykowe w LH 馃尫馃悩

Zapraszamy dzieci w wieku 4-9 lat 馃帹 na kreatywne i anga偶uj膮ce warsztaty 馃グ Rodzicom zapewniamy chwil臋 sobotniego odpoczynku
W trakcie warsztat贸w dzieci:
馃尫 b臋d膮 si臋 doskonale bawi膰 z j臋zykiem angielskim
馃尫 poznaj膮 kolorowego s艂onia Elmera oraz pe艂en tajemnic i ciekawostek 艣wiat nauki 馃槏
馃尫 b臋d膮 poznawa膰 艣wiat ka偶dym dost臋pnym zmys艂em, zgodnie z nowoczesnym modelem nauczania STEAM – Science Technology Engineering Art Maths
馃尲 przenios膮 si臋 do d偶ungli pe艂nej zwierz膮t
馃尲 wykonaj膮 eksperyment z kolorami
馃尲 zrobi膮 chmur臋, z kt贸rej spadnie kolorowy deszcz
馃尲 popracuj膮 nad 艂amig艂贸wkami matematycznymi
馃尲 do domu zabior膮 w艂asnor臋cznie wykonanego kolorowego Elmera 馃槏馃悩
Z Pani膮 Ani膮 i Weronik膮 nie ma nudy! Kreatywnie sp臋dzona sobota gwarantowana 馃ぉ Nauka i zabawa w jednym to przecie偶 u nas standard 馃槏 A Ty Rodzicu.. nastaw si臋 na chwil臋 wytchnienia鈥
馃悩 Kiedy: 05.03.2022 (sobota) 10:30 – 13:00
馃悩 Czas trwania: 2,5 h
馃悩 Gdzie: al. IX Wiek贸w Kielc 2a
馃悩 Cena: 75 z艂
鉂楋笍Zapewniamy wszystkie niezb臋dne materia艂y plastyczne 馃帹
Nie czekaj, zapisz si臋 ju偶 dzi艣鉂楋笍
Ilo艣膰 miejsc ograniczona. Decyduje kolejno艣膰 zg艂osze艅 鉁
馃搷 Siedziba IX Wiek贸w 2A
鈽庯笍 41 343 23 83
馃摡 sekretariat@lh.szkola.pl
馃搷 Filia 艢lichowice, ul. Tektoniczna 35
鈽庯笍 538 000 567
馃摡 filia@lh.szkola.pl

Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustaw膮 o ochronie danych osobowych w zwi膮zku z wys艂aniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezb臋dne do przetworzenia zapytania. Zosta艂em/am poinformowany/a, 偶e przys艂uguje mi prawo do dost臋pu do swoich danych, mo偶liwo艣ci ich poprawiania oraz 偶膮dania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szko艂a j臋zykowa, al. IX Wiek贸w Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustaw膮 o ochronie danych osobowych w celu wys艂ania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zosta艂em/am poinformowany/a, 偶e przys艂uguje mi prawo do dost臋pu do swoich danych, mo偶liwo艣ci ich poprawiania oraz 偶膮dania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szko艂a j臋zykowa, al. IX Wiek贸w Kielc 2a, 25-516, Kielce.