Aktualno艣ci i promocje

16 gru

馃巹Przerwa 艣wi膮teczna w Language House 馃巹

Jak co roku o tej porze wok贸艂 s艂ycha膰 艣wi膮teczne 偶yczenia! 馃巹
My r贸wnie偶 pragniemy 偶yczy膰 Wam zdrowych i weso艂ych 艢wi膮t Bo偶ego Narodzenia! Szcz臋艣cia oraz spokojnych chwil sp臋dzonych w gronie rodziny, a obecna ko艅c贸wka roku niech budzi w Was same dobre wspomnienia鉁馃檪

 

Napisz do nas

Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustaw膮 o ochronie danych osobowych w zwi膮zku z wys艂aniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezb臋dne do przetworzenia zapytania. Zosta艂em/am poinformowany/a, 偶e przys艂uguje mi prawo do dost臋pu do swoich danych, mo偶liwo艣ci ich poprawiania oraz 偶膮dania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szko艂a j臋zykowa, al. IX Wiek贸w Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustaw膮 o ochronie danych osobowych w celu wys艂ania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zosta艂em/am poinformowany/a, 偶e przys艂uguje mi prawo do dost臋pu do swoich danych, mo偶liwo艣ci ich poprawiania oraz 偶膮dania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szko艂a j臋zykowa, al. IX Wiek贸w Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha