Aktualno艣ci i promocje

18 lis

馃摚 SPRAWD殴 SI臉! 馃挭

Rozpoczynamy pierwsz膮 w tym roku szkolnym sesj臋 egzamin贸w pr贸bnych dla naszych kursant贸w 鉁嶏笍
馃搶 EGZAMIN 脫SMOKLASISTY IX WIEK脫W:
– 26/11
馃搶 EGZAMIN 脫SMOKLASISTY FILIA 艢LICHOWICE:
– 30/11
馃搶 EGZAMIN MATURALNY IX WIEK脫W:
– 26/11
馃搶 EGZAMIN FCE/CAE IX WIEK脫W:
– 03/12
– 10/12
Mo偶esz zg艂osi膰 si臋 ju偶 dzi艣 na egzamin pr贸bny! Zapisz si臋 w sekretariacie 鈽庯笍
Egzaminy pr贸bne odb臋d膮 si臋 stacjonarnie, przy zachowaniu wszelkich 艣rodk贸w ostro偶no艣ci.

 

Napisz do nas

Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustaw膮 o ochronie danych osobowych w zwi膮zku z wys艂aniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezb臋dne do przetworzenia zapytania. Zosta艂em/am poinformowany/a, 偶e przys艂uguje mi prawo do dost臋pu do swoich danych, mo偶liwo艣ci ich poprawiania oraz 偶膮dania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szko艂a j臋zykowa, al. IX Wiek贸w Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustaw膮 o ochronie danych osobowych w celu wys艂ania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zosta艂em/am poinformowany/a, 偶e przys艂uguje mi prawo do dost臋pu do swoich danych, mo偶liwo艣ci ich poprawiania oraz 偶膮dania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szko艂a j臋zykowa, al. IX Wiek贸w Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha