Aktualności i promocje

04 lis

Drodzy Rodzice i Uczniowie ❗️

Przypominamy o kilku ważnych zasadach dotyczących bieżącej sytuacji epidemiologicznej.
Jeśli macie choćby najmniejsze objawy przeziębienia 🤧🤒, zostańcie w domu. Prosimy o poinformowanie o swojej nieobecności, kontaktując się z sekretariatem:
📍 Siedziba IX Wieków 2A
☎️ 41 343 23 83
📍 Filia Ślichowice, ul. Tektoniczna 35
☎️ 538 000 567
PRZYPOMINAMY‼️
W trosce o nasze wspólne zdrowie i bezpieczeństwo jeszcze raz gorąco prosimy o przestrzeganie obowiązujących przepisów oraz procedury sanitarnej w Language House. Pamiętajmy, że nasza postawa ma bezpośredni wpływ na innych wokół nas…
📍Pamiętajmy o obowiązku zakrywania ust i nosa 😷 podczas pobytu w szkole (w razie potrzeby posiadamy zapasowe maseczki), dezynfekcji rąk oraz utrzymaniu odstępu.
📍 Bardzo prosimy rodziców o niewchodzenie z dziećmi do szkoły (zarówno w siedzibie – IX Wieków jak i w filii – Ślichowice). Wyjątek stanowią najmłodsze grupy Teddy Eddie, ponieważ dzieci te wymagają pomocy swoich opiekunów.
📍 Prosimy też o niepozostawanie na terenie szkoły poza zajęciami.
Dziękujemy raz jeszcze za zrozumienie i wsparcie. 😍 Zasady sanitarne wprowadziliśmy przecież w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie nas i Was – Rodziców, dzieci i wszystkich bliskich. Tymczasem życzymy Wam dużo zdrowia. Razem znów damy radę 💪

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha