Aktualności i promocje

10 maj

Kolejny raz zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 9 lat na kreatywne i angażujące warsztaty ❗❗❗

Rodzicom zapewniamy sobotni odpoczynek 😁

 

W trakcie warsztatów dzieci:

🐔 będą się doskonale bawić z językiem angielskim

🐔 będą poznawać świat każdym dostępnym zmysłem, zgodnie z nowoczesnym modelem nauczania STEAM – Science Technology Engineering Art Maths

🐔 stworzą i nakarmią własne kury, dla których zbudują gniazda

🐔 poznają historię Humpty Dumpty

🐔 stworzą postać Humpty Dumpty i zbudują dla niego mur

🐔 sprawdzą jak kruche są jajka i czy można temu zaradzić

🐔 do domu zabiorą własnoręcznie wykonaną pracę plastyczną

 

❗ Z Language House nauka nie jest nudna ❗

Kreatywnie spędzona sobota gwarantowana J Nauka i zabawa w jednym to przecież u nas standard 😍

 

🐔 Kiedy: 14.05.2022 (sobota) 12:30 – 15:00

🐔 Czas trwania: 2,5 h

🐔 Gdzie: filia LH ul.Tektoniczna 35

🐔 Cena: 75 zł

 

Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały plastyczne 🎨

Nie czekaj, zapisz się już dziś ❗❗❗

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń ✅

 

 

📍 Siedziba IX Wieków 2A

☎ 41 343 23 83

📩 sekretariat@lh.szkola.pl

📍 Filia Ślichowice, ul. Tektoniczna 35

☎538 000 567

📩 filia@lh.szkola.pl

📲 napisz do nas na Messengerze

 

 

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha