Aktualności i promocje

11 mar

Language House dla Ukrainy 🇺🇦

💙💛 Bezpłatny kurs języka polskiego
❗️ Link do wydarzenia: https://fb.me/e/1CzEbFsdZ
Rozpoczynamy wsparcie językowe dla przyjeżdżających z Ukrainy, uruchamiamy wolontariacką inicjatywę, której celem jest nauczanie języka polskiego 🇵🇱
Zapraszamy wszystkich chętnych do bezpłatnego udziału w lekcjach języka polskiego, które przygotują językowo w pierwszych tygodniach pobytu w Polsce.
➡️ rozpoczynamy w poniedziałek 21.03.
➡️ pierwsze zajęcia dla młodzieży i dorosłych w poniedziałek w godzinach 18:00-20:00, później w soboty w godzinach 10:00-12:30
➡️ DLA DZIECI W WIEKU 8-14 lat w piątki w godzinach 17:00-18:00
➡️ lokalizacja: al. IX Wieków Kielc 2A
Lekcje będą o różnej tematyce, pozwalającej poradzić sobie w codziennych sytuacjach.
Liczba miejsc w grupie jest ograniczona.
Prosimy o kontakt pod numerem 41 343 23 83 lub w wiadomości na messengerze 📲
Language House для України 🇺🇦
💙💛 Безкоштовний курс польської мови
Ми починаємо лінгвістичну підтримку людей, які приїжджають з України, ми запускаємо волонтерську ініціативу, спрямовану на навчання польської мови.
Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у безкоштовних уроках польської мови, які вони підготують у перші тижні перебування в Польщі.
➡️ Стартуємо в понеділок 21.03.
➡️ Перші заняття для підлітків та дорослих у понеділок з 18:00 до 20:00, потім по суботам з 10:00 до 12:30.
➡️ ДЛЯ ДІТЕЙ 8-14 років по п’ятницях з 17:00 до 18:00.
➡️ місце розташування: вул. IX століття Кельце 2А
Уроки будуть на різні теми, що дозволить вам розібратися в повсякденних ситуаціях.
Кількість місць у групі обмежена.
Будь ласка, зв’яжіться з нами за телефоном 41 343 23 83 або в повідомленнях 📲

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha