Aktualności i promocje

18 Maj

SPEAK NOW! – SZYBKIE LETNIE KURSY J. ANGIELSKIEGO Z NATIVE SPEAKEREM DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

Nie masz planów na początek lata?  Wykorzystaj ten czas w pożyteczny sposób i zapisz się na kurs konwersacyjny SPEAK NOW!

SPEAK NOW! to zajęcia prowadzone przez doświadczonego native speakera na których wreszcie będziesz mówić. Gwarantujemy superpozytywną atmosferę na luzie i z humorem w kameralnych grupach.

100% NATIVE SPEAKER + 0% STRESU =  BĘDZIESZ MÓWIĆ!

•  przełam barierę językową
  •  nabierz pewności siebie
  •  poznaj naturalne, codzienne zwroty i wyrażenia
  •  poszerz swoje słownictwo
  •  popraw wymowę
  •  mów, mów, mów czyli  SPEAK NOW!

» 14.06-09.07

» 24 godz. / 4 tygodnie