Aktualności i promocje

18 maj

SPEAK NOW! – SZYBKIE LETNIE KURSY J. ANGIELSKIEGO Z NATIVE SPEAKEREM DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

Nie masz planów na początek lata?  Wykorzystaj ten czas w pożyteczny sposób i zapisz się na kurs konwersacyjny SPEAK NOW!

SPEAK NOW! to zajęcia prowadzone przez doświadczonego native speakera na których wreszcie będziesz mówić. Gwarantujemy superpozytywną atmosferę na luzie i z humorem w kameralnych grupach.

 

100% NATIVE SPEAKER + 0% STRESU =  BĘDZIESZ MÓWIĆ!

  •  przełam barierę językową
  •  nabierz pewności siebie
  •  poznaj naturalne, codzienne zwroty i wyrażenia
  •  poszerz swoje słownictwo
  •  popraw wymowę
  •  mów, mów, mów czyli  SPEAK NOW!

 

» 14.06-09.07

» 24 godz. / 4 tygodnie

» 650 zł

 

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha