Przeżyj wspaniałą przygodę wakacyjną lub połącz ją z nauką języka. Polska … a może gdzieś dalej? Wybór zależy tylko od Ciebie! Zima, lato, narty czy windsurfing – mamy to wszystko w naszej ofercie. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i doświadczonymi krajowymi biurami podróży.

Jastrzębia Góra Jastrzębia Góra

Program: angielski, rosyjski

Codzienny kontakt z językiem podczas zajęć i w czasie popołudniowych warsztatów językowych pomaga w przełamywaniu barier językowych! Nauka odbywa się w małych, 10-13 osobowych grupach, co umożliwia uzyskanie szybkich postępów w krótkim czasie.

Pozostały czas przeznaczamy na urozmaicony program turystyczny i sportowy, dostosowany do wieku i zainteresowań uczestników.

Dodatkowo możliwość skorzystania z wycieczek do parku wodnego, parku trampolin, kursu fitnessu lub warsztatów związanych z modą i urodą.

Jastrzębia Góra

Letnia Szkoła Języka Angielskiego w Junoszynie Junoszyno

wiek uczestników: 8-12 lat

Uczestnicy kolonii będą mieli okazję rozwinąć swoje umiejętności poprzez niekonwencjonalne, prowadzone w języku angielskim warsztaty. Kreatywność, twórcze projektowanie, umiejętność rozwiązywania problemów czy efektywna komunikacja to tylko niektóre z nich, które z pewnością przydadzą się w życiu teraz jak i w przyszłości.

Oprócz warsztatów językowych, plażowania i kąpieli w morzu na uczestników czekają wycieczki krajoznawcze.

Jastrzębia Góra z native speakerami Jastrzębia Góra

Wiek uczestników: od 8 do 17 lat

• zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez native speakerów – zajęcia w klasach i w terenie,
  • stawiamy na aktywny wypoczynek więc w planach jest plażowanie, kąpiele w morzu, rozgrywki siatkówki i inne zajęcia sportowe,
  • dla chętnych: warsztaty modowe, przyrodnicze, survivalowe, podstaw
    fotografii i promowania zdrowego stylu życia, zajęcia dotyczące bezpiecznego korzystania z portali społecznościowych
  • a także wiele atrakcji takich jak: Bubble Football i laserowy paintball, ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki

Imprezy fakultatywne:

– warsztaty tenisa ziemnego: cena 300 PLN

– warsztaty taneczne: cena 100 PLN

– wycieczka do AQUAPARKU w Sopocie: cena 65 PLN

Jastrzębia Góra

Zakopane – Murzasichle Zakopane - Murzasichle

Program: nauka języka angielskiego

Zapewniony jest wysoki poziom zajęć, które prowadzą doświadczeni lektorzy, także native speakers. Podczas zajęć stawia się na komunikację, co sprzyja przełamywaniu barier w mówieniu, na co nie ma zwykle czasu podczas nauki w szkołach i na tradycyjnych kursach.
Codzienny kontakt z językiem podczas rannych zajęć i w czasie popołudniowych warsztatów językowych pozwala na szlifowanie języka angielskiego!

Dodatkowo możliwość wykupienia kursu wspinaczkowego lub wycieczki do Energylandii!

Kliknij na zdjęcie i pobierz ofertę

Zakopane - Murzasichle

Dźwirzyno Dźwirzyno

Liczba dni: 14

Program: angielski, niemiecki, hiszpański  lub polski

Obóz językowy i kolonia językowa mimo podobieństw posiadają, odrębny program i kadrę. Na obozie młodzież podzielona jest na grupy według zaawansowania języka. Koloniści są dodatkowo w grupach wiekowych.

Dodatkowe atrakcje jakie są do wyboru to: kurs nauki windsurfingu, tenisa lub fitnessu, wycieczka do Kopenhagi lub Tropical Island w Berlinie.

Wszyscy uczestnicy znajdują się pod całodobową opieką pedagogiczną i medyczną. Języków uczą wykwalifikowani lektorzy (także native speakers).

Dźwirzyno