Wyjazdy

Przeżyj wspaniałą przygodę wakacyjną lub połącz ją z nauką języka. Polska … a może gdzieś dalej? Wybór zależy tylko od Ciebie! Zima, lato, narty czy windsurfing – mamy to wszystko w naszej ofercie. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i doświadczonymi krajowymi biurami podróży.

HISZPANIA I PERŁY EUROPY HISZPANIA

obóz turystyczno-wypoczynkowy

wiek: 12 – 18 lat

czas trwania: 11 dni

zakwaterowanie: hotele

transport: autokar

 

 

Chcesz przemierzyć Europę od Wenecji po Barcelonę? Lubisz poznawać nowe miejsca i zwiedzać ciekawe kraje? Pojedź z nami na obóz który oferuje znacznie więcej niż wakacyjny relaks. Po drodze zwiedzisz Mediolan – stolicę mody, doświadczysz średniowiecznej historii w Awinion oraz podążysz śladami Kolumba w Genui. Nie zabraknie Ci czasu na plażowanie a na zakończenie zaszalejesz na rollercoasterach w parku rozrywki Gardaland.

 

Kliknij na zdjęcie i pobierz ofertę.

HISZPANIA I PARKI ROZRYWKI HISZPANIA

obóz turystyczno-wypoczynkowy

wiek: 12 – 18 lat

czas trwania: 11 dni

zakwaterowanie: hotele

transport: autokar

 

Szukasz wakacji pełnych niezapomnianych wrażeń? Pojedź z nami na obóz po którym będzie co wspominać. Przybijesz piątkę z bohaterami z dzieciństwa w Disneylandzie lub parku Astérix, popłyniesz statkiem po Sekwanie, pospacerujesz wąskimi uliczkami starego miasta w Barcelonie, rzucisz się w wir kolejek górskich w parku rozrywki Gardaland. Dla zmęczonych znajdzie się chwila na relaks na malowniczej plaży.

 

Kliknij na zdjęcie i pobierz ofertę.

 

WŁOCHY PÓŁNOC-POŁUDNIE WŁOCHY

obóz turystyczno-wypoczynkowy

wiek: 12 – 18 lat

czas trwania: 11 dni

zakwaterowanie: hotele

transport: autokar

 

Przeżyj niezwykłą przygodę w kraju pasty i pizzy! 🙂 Obóz „Od Wenecji po Capri” to połączenie aktywnego zwiedzania z relaksem na plaży. Z nami odkryjesz najciekawsze włoskie miasta, zażyjesz kąpieli słonecznych i rozerwiesz się w legendarnym Parku Rozrywki Gardaland.

 

Kliknij na zdjęcie i pobierz ofertę.

 

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha