Language House współpracuje z kilkoma doświadczonymi krajowymi biurami podróży. Wszystkie z firm zostały przez nas sprawdzone pod względem spełniania standardów rzetelności i przedstawionej oferty. W przypadku pytań i rezerwacji prosimy o kontakt z naszą szkołą

Sarbinowo Sarbinowo

wiek uczestników: 8-15 lat

Codzienny kontakt z językiem angielskim podczas zajęć i w czasie popołudniowych warsztatów językowych pomaga w przełamywaniu barier językowych! Nauka odbywa się w małych, 10-13 osobowych grupach, co umożliwia uzyskanie szybkich postępów w krótkim czasie.

Pozostały czas przeznaczamy na urozmaicony program turystyczny i sportowy, dostosowany do wieku i zainteresowań uczestników.

Dodatkowo możliwość skorzystania z wycieczek do parku wodnego Tropical Island, parku miniatur Legoland, a także wzięcia udziału w zajęciach Cross training for kids lub zajęciach z gimnastyki artystycznej.

Międzywodzie Międzywodzie

obóz językowy – wiek 15 – 19 lat
kolonie językowe – wiek 8 – 14 lat

Międzywodzie to kolejna z propozycji obozów językowych nad naszym polskim morzem! Bogaty program językowy i rekreacyjny, a także ciekawe opcje dodatkowych atrakcji!

Dostępne opcje to:

– język angielski, hiszpański, niemiecki
– zajęcia dodatkowe takie jak: windsurfing, tenis, Łowcy adrenaliny
– atrakcyjne wycieczki do Tropical Island, Kopenhaga, Legoland

Międzywodzie

Darłówko z native speakerami Darłówko

wiek uczestników: 8–14,  11-17 lat

W Darłówku spędzicie niezapomniane chwile nad morzem, gdzie czekają na Was wspaniałe atrakcje jak park wodny, zwiedzanie latarni morskiej, portu morskiego i mnóstwo przygód.

Uczestnicy obozu będą mieli okazję rozwinąć swoje miękkie umiejętności poprzez niekonwencjonalne, prowadzone w języku angielskim warsztaty. Kreatywność, twórcze projektowanie, umiejętność rozwiązywania problemów, nowy i coraz popularniejszy nurt mindfulness czy efektywna komunikacja to tylko niektóre z nich, które z pewnością przydadzą się w życiu teraz jak i w przyszłości. Wartość dodaną stanowią zajęcia językowe.

Proponujemy również gry, zabawy i wycieczki, podczas których będą towarzyszyć uczestnikom native
speakerzy oraz kadra polska.

Darłówko

Obóz windsurfingowy w Dziwnówku Dziwnówek

Liczba dni: 11

DZIWNÓWEK to mała miejscowość letniskowa położona pomiędzy morzem a Zalewem Kamieńskim. Niezwykle atrakcyjna, czysta i szeroka plaża, sosnowe lasy, czyste i ciepłe wody Bałtyku powodują, że Dziwnówek jest dziś popularnym i lubianym letniskiem.

Obóz obejmuje kurs windsurfingu – zajęcia prowadzone są w bazie windsurfingowej, nad brzegiem zalewu Kamieńskiego w zatoce Wrzosowskiej. Baza dysponuje bogato wyposażonym sprzętem.

Zakwaterowanie w Ośrodku Wypoczynkowym Zielona Noc, położonym w centrum Dziwnówka.

Dziwnówek

Jastrzębia Góra z native speakerami Jastrzębia Góra

Wiek uczestników: od 11 do 17 lat

• zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez native speakerów – zajęcia w klasach i w terenie,
  • stawiamy na aktywny wypoczynek więc w planach jest plażowanie, kąpiele w morzu, rozgrywki siatkówki i inne zajęcia sportowe,
  • dla chętnych: warsztaty modowe, przyrodnicze, survivalowe, podstaw fotografii i promowania zdrowego stylu życia, zajęcia dotyczące bezpiecznego korzystania z portali społecznościowych
  • a także wiele atrakcji takich jak: Bubble Football i laserowy paintball, ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki

Imprezy fakultatywne:

– warsztaty tenisa ziemnego: cena 320 PLN

– warsztaty taneczne: cena 100 PLN

– wycieczka do AQUAPARKU : cena 75 PLN

Jastrzębia Góra

Malta – j. angielski Valetta (Malta)

wiek uczestników: 12-18lat
Malta zachwyca bogactwem zabytków, lokalizacją oraz miejscami godnymi uwagi. Dzięki zakwaterowaniu u rodzin maltańskich można poznać kulturę, tradycje oraz zwyczaje panujące na wyspie. Zajęcia z języka angielskiego podczas kursu są praktyczne i interesujące.
Do wyboru program A lub B (wylot z Warszawy):
“Program A” obejmuje zwiedzanie Valetty z lokalnym przewodnikiem, dawnej stolicy Malty- Mdiny oraz Rabatu i Sliemy, a także wycieczkę na wyspę Comino, gdzie zaplanowano plażowanie na “Błękitnej Lagunie”.
“Program B” zawiera spacer po stolicy Malty oraz zwiedzanie trzech miast: Vittoriosa, Cospicua i Senglea z przewodnikiem, ale też odwiedzenia Mdiny, Valetty i Sliemy.
W tym roku istnieje również możliwość wylotu z Katowic w ramach obozu Malta NA BIS. Program obozu obejmuje zwiedzanie słynnych maltańskich miejsc, ale też zabawę w Popeye Village, znanym parku rozrywki.

Valetta (Malta)

Zakopane – Murzasichle Zakopane - Murzasichle

Program: nauka języka angielskiego

Zapewniony jest wysoki poziom zajęć, które prowadzą doświadczeni lektorzy, także native speakers. Podczas zajęć stawia się na komunikację, co sprzyja przełamywaniu barier w mówieniu, na co nie ma zwykle czasu podczas nauki w szkołach i na tradycyjnych kursach.
Codzienny kontakt z językiem podczas rannych zajęć i w czasie popołudniowych warsztatów językowych pozwala na szlifowanie języka angielskiego!

Dodatkowo możliwość wykupienia kursu wspinaczkowego lub fitnesu a także wycieczki do Energylandii lub Tatralandii!

Zakopane - Murzasichle

Dźwirzyno Dźwirzyno

Program: angielski

Obóz językowy i kolonia językowa mimo podobieństw posiadają, odrębny program i kadrę. Na obozie młodzież podzielona jest na grupy według zaawansowania języka. Koloniści są dodatkowo w grupach wiekowych.

Dodatkowe atrakcje jakie są do wyboru to: kurs nauki windsurfingu, tenisa, wycieczka do Kopenhagi lub Tropical Island w Berlinie.

Wszyscy uczestnicy znajdują się pod całodobową opieką pedagogiczną i medyczną. Języków uczą wykwalifikowani lektorzy (także native speakers).

Dźwirzyno