Wyjazdy

Language House współpracuje z kilkoma doświadczonymi krajowymi biurami podróży. Wszystkie z firm zostały przez nas sprawdzone pod względem spełniania standardów rzetelności i przedstawionej oferty. W przypadku pytań i rezerwacji prosimy o kontakt z naszą szkołą

Londyn – zimowy obóz językowy 2020 Londyn

Wiek uczestników: 13-18 lat

Ferie w Londynie? Super pomysł!

Londyn zimą jest fascynujący. Czeka na Ciebie wspaniałe i fascynujące miasto, zapraszają muzea i atrakcje. W programie wycieczka do słynnego Oxfordu.

Kontakt z anglojęzycznymi przewodnikami, rozmowy z rodziną goszczącą da uczestnikom możliwość szlifowania umiejętności językowych.

Kliknij na zdjęcie i pobierz ofertę.

Superobóz narciarski i snowboardowy dla dzieci (od 8 roku życia), młodzieży i dorosłych. Białka Tatrzańska

Chciałbyś przeżyć niezapomnianą zabawę w nadchodzące ferie? Myślisz o tym, aby nauczyć się jazdy na nartach lub snowboardzie? Czy może po prostu pragniesz spróbować zimowego szaleństwa? Jeśli tak najlepszym spędzeniem czasu zimowych wakacji będzie obóz w najlepszym kurorcie narciarsko – snowboardowym w Polsce!

Program:

  1. Szkolenie narciarskie i snowboardowe 3 razy dziennie 6-7 godzin dziennie pod okiem instruktora
  2. Pieczenie kiełbasek przy ognisku
  3. Dyskoteki
  4. Obowiązkowa bitwa na śnieżki
  5. Wycieczka do Termy Bania

• Kliknij na zdjęcie i pobierz ofertę.

Białka Tatrzańska

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha