Language House współpracuje z kilkoma doświadczonymi krajowymi biurami podróży. Wszystkie z firm zostały przez nas sprawdzone pod względem spełniania standardów rzetelności i przedstawionej oferty. W przypadku pytań i rezerwacji prosimy o kontakt z naszą szkołą

Sarbinowo Sarbinowo

wiek uczestników: 8-15 lat

Codzienny kontakt z językiem angielskim podczas zajęć i w czasie popołudniowych warsztatów językowych pomaga w przełamywaniu barier językowych! Nauka odbywa się w małych, 10-13 osobowych grupach, co umożliwia uzyskanie szybkich postępów w krótkim czasie.

Pozostały czas przeznaczamy na urozmaicony program turystyczny i sportowy, dostosowany do wieku i zainteresowań uczestników.

Dodatkowo możliwość skorzystania z wycieczek do parku wodnego Tropical Island, parku miniatur Legoland, a także wzięcia udziału w zajęciach Cross training for kids lub zajęciach z gimnastyki artystycznej.

Międzywodzie Międzywodzie

obóz językowy – wiek 15 – 19 lat
kolonie językowe – wiek 8 – 14 lat

Międzywodzie to kolejna z propozycji obozów językowych nad naszym polskim morzem! Bogaty program językowy i rekreacyjny, a także ciekawe opcje dodatkowych atrakcji!

Dostępne opcje to:

– język angielski, hiszpański, niemiecki
– zajęcia dodatkowe takie jak: windsurfing, tenis, Łowcy adrenaliny
– atrakcyjne wycieczki do Tropical Island, Kopenhaga, Legoland

Międzywodzie

Londyn – zimowy obóz językowy 2020 Londyn

Wiek uczestników: 13-18 lat

Ferie w Londynie? Super pomysł!

Londyn zimą jest fascynujący. Czeka na Ciebie wspaniałe i fascynujące miasto, zapraszają muzea i atrakcje. W programie wycieczka do słynnego Oxfordu.

Kontakt z anglojęzycznymi przewodnikami, rozmowy z rodziną goszczącą da uczestnikom możliwość szlifowania umiejętności językowych.

Zakopane – Murzasichle Zakopane - Murzasichle

Program: nauka języka angielskiego

Zapewniony jest wysoki poziom zajęć, które prowadzą doświadczeni lektorzy, także native speakers. Podczas zajęć stawia się na komunikację, co sprzyja przełamywaniu barier w mówieniu, na co nie ma zwykle czasu podczas nauki w szkołach i na tradycyjnych kursach.
Codzienny kontakt z językiem podczas rannych zajęć i w czasie popołudniowych warsztatów językowych pozwala na szlifowanie języka angielskiego!

Dodatkowo możliwość wykupienia kursu wspinaczkowego lub fitnesu a także wycieczki do Energylandii lub Tatralandii!

Kliknij na zdjęcie i pobierz ofertę

Zakopane - Murzasichle

Dźwirzyno Dźwirzyno

Program: angielski

Obóz językowy i kolonia językowa mimo podobieństw posiadają, odrębny program i kadrę. Na obozie młodzież podzielona jest na grupy według zaawansowania języka. Koloniści są dodatkowo w grupach wiekowych.

Dodatkowe atrakcje jakie są do wyboru to: kurs nauki windsurfingu, tenisa, wycieczka do Kopenhagi lub Tropical Island w Berlinie.

Wszyscy uczestnicy znajdują się pod całodobową opieką pedagogiczną i medyczną. Języków uczą wykwalifikowani lektorzy (także native speakers).

Dźwirzyno

Superobóz narciarski i snowboardowy dla dzieci (od 8 roku życia), młodzieży i dorosłych. Białka Tatrzańska

Chciałbyś przeżyć niezapomnianą zabawę w nadchodzące ferie? Myślisz o tym, aby nauczyć się jazdy na nartach lub snowboardzie? Czy może po prostu pragniesz spróbować zimowego szaleństwa? Jeśli tak najlepszym spędzeniem czasu zimowych wakacji będzie obóz w najlepszym kurorcie narciarsko – snowboardowym w Polsce!

Program:

1. Szkolenie narciarskie i snowboardowe 3 razy dziennie 6-7 godzin dziennie pod okiem instruktora
  2. Pieczenie kiełbasek przy ognisku
  3. Dyskoteki
  4. Obowiązkowa bitwa na śnieżki
  5. Wycieczka do Termy Bania

• Kliknij na zdjęcie i pobierz ofertę.

Białka Tatrzańska