Language House współpracuje z kilkoma doświadczonymi krajowymi biurami podróży. Wszystkie z firm zostały przez nas sprawdzone pod względem spełniania standardów rzetelności i przedstawionej oferty. W przypadku pytań i rezerwacji prosimy o kontakt z naszą szkołą

Londyn – zimowy obóz językowy 2020 Londyn

Wiek uczestników: 13-18 lat

Ferie w Londynie? Super pomysł!

Londyn zimą jest fascynujący. Czeka na Ciebie wspaniałe i fascynujące miasto, zapraszają muzea i atrakcje. W programie wycieczka do słynnego Oxfordu.

Kontakt z anglojęzycznymi przewodnikami, rozmowy z rodziną goszczącą da uczestnikom możliwość szlifowania umiejętności językowych.

Superobóz narciarski i snowboardowy dla dzieci (od 8 roku życia), młodzieży i dorosłych. Białka Tatrzańska

Chciałbyś przeżyć niezapomnianą zabawę w nadchodzące ferie? Myślisz o tym, aby nauczyć się jazdy na nartach lub snowboardzie? Czy może po prostu pragniesz spróbować zimowego szaleństwa? Jeśli tak najlepszym spędzeniem czasu zimowych wakacji będzie obóz w najlepszym kurorcie narciarsko – snowboardowym w Polsce!

Program:

1. Szkolenie narciarskie i snowboardowe 3 razy dziennie 6-7 godzin dziennie pod okiem instruktora
  2. Pieczenie kiełbasek przy ognisku
  3. Dyskoteki
  4. Obowiązkowa bitwa na śnieżki
  5. Wycieczka do Termy Bania

• Kliknij na zdjęcie i pobierz ofertę.

Białka Tatrzańska