Aktualności i promocje

22 Lut

Darłówko

wiek uczestników: 7–12, 13–15, 16–18 lat

 

W Darłówku spędzicie niezapomniane chwile nad morzem, gdzie czekają na Was wspaniałe atrakcje jak park wodny, zwiedzanie elektrowni wiatrowej, rejs tramwajem wodnym i mnóstwo przygód.

 

Najmłodszym uczestnikom proponujemy oszukiwanie skarbów na nadmorskich plażach, laserowy paintball oraz wiele innych kreatywnych gier terenowych!

Na nieco starszych uczestników czeka aktywny wypoczynek w parku linowym, wycieczki rowerowe, kręgle.

 

Kliknij na zdjęcie i pobierz ofertę.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha