Aktualności i promocje

17 Lis

Dźwirzyno

Liczba dni: 14

Program: angielski, niemiecki, hiszpański  lub polski

Obóz językowy i kolonia językowa mimo podobieństw posiadają, odrębny program i kadrę. Na obozie młodzież podzielona jest na grupy według zaawansowania języka. Koloniści są dodatkowo w grupach wiekowych.

Dodatkowe atrakcje jakie są do wyboru to: kurs nauki windsurfingu, tenisa lub fitnessu, wycieczka do Kopenhagi lub Tropical Island w Berlinie.

Wszyscy uczestnicy znajdują się pod całodobową opieką pedagogiczną i medyczną. Języków uczą wykwalifikowani lektorzy (także native speakers).