Aktualności i promocje

14 Lut

Jastrzębia Góra

Liczba dni: 14

Program: angielski, rosyjski

 

Codzienny kontakt z językiem podczas zajęć i w czasie popołudniowych warsztatów językowych pomaga w przełamywaniu barier językowych! Nauka odbywa się w małych, 10-13 osobowych grupach, co umożliwia uzyskanie szybkich postępów w krótkim czasie.

Pozostały czas przeznaczamy na urozmaicony program turystyczny i sportowy, dostosowany do wieku i zainteresowań uczestników.

 

Dodatkowo możliwość skorzystania z wycieczek do parku wodnego, parku trampolin, kursu fitnessu lub warsztatów związanych z modą i urodą.

 

Kliknij na zdjęcie i pobierz ofertę.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha