Aktualności i promocje

09 Kwi

Obóz windsurfingowy w Dziwnówku

Liczba dni: 10

DZIWNÓWEK to mała miejscowość letniskowa położona pomiędzy morzem a Zalewem Kamieńskim. Niezwykle atrakcyjna, czysta i szeroka plaża, sosnowe lasy, czyste i ciepłe wody Bałtyku powodują, że Dziwnówek jest dziś popularnym i lubianym letniskiem.

 

Obóz obejmuje kurs windsurfingu – zajęcia prowadzone są w bazie windsurfingowej, nad brzegiem zalewu Kamieńskiego w zatoce Wrzosowskiej. Baza dysponuje bogato wyposażonym sprzętem.

Zakwaterowanie w Ośrodku Wypoczynkowym Zielona Noc, położonym w centrum Dziwnówka.

 

Kliknij na zdjęcie i pobierz ofertę

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha