Aktualności i promocje

17 Lis

Zakopane – Murzasichle

Liczba dni: 14

Program: nauka języka angielskiego

Zapewniony jest wysoki poziom zajęć, które prowadzą doświadczeni lektorzy, także native speakers. Podczas zajęć stawia się na komunikację, co sprzyja przełamywaniu barier w mówieniu, na co nie ma zwykle czasu podczas nauki w szkołach i na tradycyjnych kursach.
Codzienny kontakt z językiem podczas rannych zajęć i w czasie popołudniowych warsztatów językowych pozwala na szlifowanie języka angielskiego!

Dodatkowo możliwość wykupienia kursu wspinaczkowego lub wycieczki do Energylandii!

 

Kliknij na zdjęcie i pobierz ofertę

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha