Aktualności i promocje

15 lut

✅ Zapisz się na drugi semestr!

Przyszedł czas, aby zacząć myśleć o maturze, certyfikatach czy samorealizacji 😁 Serdecznie zapraszamy do zapisów do grup dla dorosłych 💪🏻
🔸 zdobędziesz z nami certyfikat TELC lub Cambridge FCE, CAE, CPE
🔸 przygotujemy Cię do matury, zarówno podstawowej jak i rozszerzonej
🔸 poznasz praktyczne użycie języka i przełamiesz barierę językową
🔹 zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów, egzaminatorów i native speakerów
🔹 stosujemy najnowsze techniki i metody nauczania, by nauka była dla Ciebie przyjemnością i pasją
🔹 korzystamy z aplikacji Fiszkoteka LH, dzięki której nauczysz się słownictwa szybko i na zawsze
❗️ Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na wyniki Kursantów – co roku możemy chwalić się 1️⃣0️⃣0️⃣% zdawalnością egzaminów maturalnych i certyfikatowych 😍 Możesz nam zaufać 😁
➡️ Nie czekaj! Zapytaj o ofertę:
📍 Siedziba IX Wieków 2A
☎️ 41 343 23 83
📩 sekretariat@lh.szkola.pl
📍 Filia Ślichowice, ul. Tektoniczna 35
☎️ 538 000 567
📩 filia@lh.szkola.pl

 

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha