Przeżyj wspaniałą przygodę wakacyjną lub połącz ją z nauką języka. Polska … a może gdzieś dalej? Wybór zależy tylko od Ciebie! Zima, lato, narty czy windsurfing – mamy to wszystko w naszej ofercie. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i doświadczonymi krajowymi biurami podróży.

Dlaczego warto:

1. Ciągły kontakt z językiem obcym w codziennych sytuacjach przełamuje barierę mówienia.
  2. Efektywna nauka języka jest połączona z ciekawie spędzonymi wakacjami.
  3. Zajęcia prowadzone są w grupach międzynarodowych znacznie przyspieszają proces uczenia się.
  4. Wykwalifikowana kadra lektorska zachęca do aktywnego udziału w zajęciach.
  5. Zakwaterowanie z obcokrajowcami stwarza okazję do praktycznego doskonalenia języka.
  6. Pobyt w innym kraju daje wyjątkową okazję do zwiedzania ciekawych miejsc.
  7. Indywidualny wyjazd oraz pobyt w gronie międzynarodowych znajomych pozwala na rozwijanie osobowości, nabycie pewności siebie oraz naukę samodzielności.

ANGLIA ŚLADAMI HARRY’EGO POTTERA ANGLIA

transport: autokar

Przenieś się do świata Czarodziei i Mugoli! Odwiedź Warner Bros. Studio będące scenerią filmów o przygodach Harry’ego Pottera, zobacz zaczarowane zakamarki Londynu i Oxfordu, wybierz się na ciekawe spacery śladami ulubionych bohaterów, zajrzyj do sklepu z różdżkami w Brighton i przekonaj się jakie tajemnice skrywają londyńskie muzea. Daj się zaczarować!

LONDYN I MIASTA UNIWERSYTECKIE LONDYN

transport: autokar

Jedyny w Polsce obóz dedykowany młodzieży, która rozważa kontynuację nauki na jednej z brytyjskich uczelni oraz osobom, które chciałyby odkryć historyczne oblicze Anglii. Spacery z przewodnikami, spływ rzeką Cam, wspólne wyjście do Teatru na musical w języku angielskim i ciekawe zadania w terenie integrują uczestników jednocześnie ułatwiając komunikowanie się w języku angielskim.

transport: autokar

Obóz dla osób, które chcą rozwinąć umiejętności językowe i poznać główne atrakcje #Mustsee Londynu. Klasyka w najlepszym wydaniu! Zobacz miejsca znane z filmów i teledysków, światowej klasy muzea, królewskie parki i dzielnice w których bije serce miasta.

LONDYN Z NATIVE SPEAKERAMI LONDYN

transport: autokar

Zrealizuj swoje marzenia! Sprawdź najnowsze trendy w modzie. Zagraj w filmie. Stwórz fotostory. Naucz się grać w krykieta. Zobacz, gdzie i jak mieszkają celebryci. Wszystko w towarzystwie międzynarodowej kadry native speakerów. Nie w klasach – wszędzie tam, gdzie toczy się londyńskie życie!

LONDYN- nowa forma zakwaterowania LONDYN

kurs językowy

KURS STANDARDOWY (13-18 lat) KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU MATU-RALNEGO (16-18 lat)

czas trwania: 16 dni

transport: autokar

Marzysz o poznaniu Londynu, chwili rozrywki, a dodatkowo chciałbyś podszkolić swoje umiejętności językowe na zajęciach z native speakerami? Zdecyduj się na kurs w Londynie! Ciekawe zajęcia językowe, bogaty program zwiedzania i wspólne aktywności w gronie znajomych – to idealne połączenie gwarantujące niezapomniane wakacje!

kurs językowy

KURS STANDARDOWY LUB KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU MATURALNEGO (16-18 lat)

czas trwania: 14 dni

transport: samolot

MALTA MALTA

czas trwania: 8 dni

zakwaterowanie: rodziny maltańskie

transport: samolot

Odwiedź z nami słoneczną Maltę! Połącz naukę języka angielskiego w renomowanej szkole i w międzynarodowym towarzystwie ze zwiedzaniem i relaksem na plaży. Dzięki naszej doświadczonej kadrze i zakwaterowaniu u rodzin poznasz różne oblicza tego wyspiarskiego państwa: kulturę, historię, język i codzienne życie.

MALTA NA BIS MALTA

czas trwania: 8 dni

Poleć z nami na Maltę z Katowic! Połącz naukę języka angielskiego w renomowanej szkole ze zwiedzaniem i relaksem na plaży. Po tygodniowym pobycie to maleńkie wyspiarskie Państwo nie będzie miało przed Tobą tajemnic. Poza zwiedzaniem słynnych maltańskich miejsc zapraszamy Cię na wspaniałą zabawę w Popeye Village, znanym parku rozrywki.

GRECJA- „SMAKI GRECJI” GRECJA

obóz turystyczno-wypoczynkowy

czas trwania: 11 dni

zakwaterowanie: hotele

transport: autokar

Zapraszamy Cię do słonecznej Grecji. Poznaj z nami Ateny, zobacz romantyczne Nafplio i antyczne Epidauros. Zachwyć się widokami podczas rejsu po Kanale Korynckim i odpocznij nad ciepłym morzem, a do tego spotkaj greckiego szefa kuchni podczas warsztatów kulinarnych. Z nami w Grecji nie będziesz się nudzić.