Przeżyj wspaniałą przygodę wakacyjną lub połącz ją z nauką języka. Polska … a może gdzieś dalej? Wybór zależy tylko od Ciebie! Zima, lato, narty czy windsurfing – mamy to wszystko w naszej ofercie. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i doświadczonymi krajowymi biurami podróży.

Dlaczego warto:

1. Ciągły kontakt z językiem obcym w codziennych sytuacjach przełamuje barierę mówienia.
  2. Efektywna nauka języka jest połączona z ciekawie spędzonymi wakacjami.
  3. Zajęcia prowadzone są w grupach międzynarodowych znacznie przyspieszają proces uczenia się.
  4. Wykwalifikowana kadra lektorska zachęca do aktywnego udziału w zajęciach.
  5. Zakwaterowanie z obcokrajowcami stwarza okazję do praktycznego doskonalenia języka.
  6. Pobyt w innym kraju daje wyjątkową okazję do zwiedzania ciekawych miejsc.
  7. Indywidualny wyjazd oraz pobyt w gronie międzynarodowych znajomych pozwala na rozwijanie osobowości, nabycie pewności siebie oraz naukę samodzielności.

Liverpool UK SUMMER SCHOOL Liverpool (UK)

Letnia Szkoła Języka Angielskiego w Liverpoolu to niepowtarzalna okazja na przeżycie wspaniałej przygody, nawiązanie nowych międzynarodowych znajomości, a przede wszystkim szlifowanie języka!

Nauka odbywa się w małych, międzynarodowych grupach. Zajęcia prowadzone są w oparciu o bogaty w zróżnicowane materiały program nauczania,  który powstał w oparciu o doświadczenie w pracy ze szkołami letnimi. Priorytetem jest nabycie przez studentów biegłości w mówieniu oraz nabycie pewności siebie.

Na obóz zaprasza również Emma – nasz native speaker, która w te wakacje również będzie jednym z nauczycieli w kampusie.

Liverpool (UK)

Hiszpania Malaga (Hiszpania)

wiek uczestników: 12-18 lat

Zapraszamy na obóz z kursem języka hiszpańskiego na Costa del Sol. Malaga i okolice to nadmorskie kurorty i olśniewające zabytki oraz gwarancja pięknej pogody.

Nauka języka odbywa się w renomowanej hiszpańskiej szkole językowej Colegio Maravillas, w grupach polskich. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę native speakerów ze szkoły Colegio Maravillas. Ćwiczenia językowe w terenie rozwijają umiejętności komunikacyjne uczestników i gwarantują wspaniałą zabawę. Obóz to możliwość szlifowania swoich umiejętności językowych, ale przede wszystkim przeżycia niezapomnianej przygody.

Malaga (Hiszpania)

Anglia dla najmłodszych Londyn (UK)

wiek uczestników: 10-14 lat

Park rozrywki Chessington, oglądanie panoramy Brighton z platformy British Airways i360 czy zwiedzanie studia Warner Bros, gdzie kręcono filmy o Harrym Potterze – to tylko część atrakcji, które czekają na uczestników!

Gry i zabawy prowadzone podczas zwiedzania pozwalają przełamać barierę mówienia i osłuchać się z językiem obcym i zapewnią niezapomniane wspomnienia!

Londyn (UK)

Obóz językowy w Londynie Londyn (UK)

wiek uczestników: 13-18 lat

Obóz dla osób, które chcą rozwinąć umiejętności językowe i poznać główne atrakcje Londynu. Miejsca znane z filmów i teledysków, światowej klasy muzea, królewskie parki i dzielnice w których bije serce miasta. Klasyka w najlepszym wydaniu!

Uczestnicy obozu realizują praktyczne ćwiczenia w formie „project in English”, zdobywając informacje podczas zwiedzania oraz wykonując ciekawe zadania. Pozwala to przełamać barierę językową, a kontakt z rodziną brytyjską i anglojęzycznym przewodnikiem muzealnym daje szansę osłuchania się z językiem i poszerzenia znajomości słownictwa.

Londyn (UK)

Londyn z native speakerami Londyn (UK)

wiek uczestników: 13–18 lat

Zrealizuj swoje marzenia! Sprawdź najnowsze trendy w modzie. Zagraj w filmie. Stwórz fotostory. Naucz się grać w krykieta. Zobacz, gdzie i jak mieszkają celebryci. Wszystko pod opieką międzynarodowej kadry native speakerów. Nie w klasach – wszędzie tam, gdzie toczy się londyńskie życie!

Uczestnikom w Londynie towarzyszą native speakerzy, którzy prowadzą warsztaty i praktyczne ćwiczenia językowe w formie gier i zabaw w terenie. Uliczne wywiady, kręcenie filmu w stylu Jamesa Bonda,  rozmowy z rodziną goszczącą czy osobami zatrudnionymi w muzeach rozwijają umiejętności  komunikacyjne uczestników i gwarantują wspaniałą zabawę.

Kliknij w zdjęcie i pobierz ofertę.

Londyn (UK)

Londyn i miasta uniwersyteckie Londyn (UK)

Jedyny w Polsce obóz dedykowany młodzieży, która rozważa kontynuację nauki na jednej z brytyjskich uczelni.

W programie m.in:

• spacery z anglojęzycznymi przewodnikami,
  • wspólne wyjście do Teatru na musical w języku angielskim
  • zajęcia językowe, wywiady i gry w terenie mające na celu przełamanie bariery językowej uczestników

Zakwaterowanie u rodzin stwarza okazję do poznania zwyczajów panujących w Wielkiej Brytanii.

Londyn (UK)

Londyn i Miasta Anglii Londyn (UK)

Wiek uczestników:   od 11 do 18 lat

• Ciekawy program zwiedzania prowadzony przez doświadczonego pilota-kierownika, realizowany pod opieką wychowawców.
  • Obozy odbywają się w Londynie, centrum kultury i sztuki o bogatej mieszance kulturowej.
  • W zależności od oferty, w czasie obozu uczestnicy zwiedzają również Oxford, Warwick Castle, Stratford Upon Avon oraz Harry Potter Studio.
  • Interesujące zajęcia z języka angielskiego oraz praktyczne ćwiczenia językowe podczas zwiedzania.
  • Zakwaterowanie u brytyjskich rodzin lub w hostelach (w zależności od wybranej oferty).
  • Autokar na miejscu do dyspozycji grupy.

Londyn (UK)

Malta – j. angielski Valetta (Malta)

Link School of English prowadzi kursy językowe dla młodzieży w wieku 14-18 lat.
Malta zachwyca bogactwem zabytków, lokalizacją oraz miejscami godnymi uwagi. Dzięki zakwaterowaniu u rodzin maltańskich można poznać kulturę, tradycje oraz zwyczaje panujące na wyspie. Zajęcia z języka angielskiego podczas kursu są praktyczne i interesujące.
Rodzaje kursów
“Program A” obejmuje zwiedzanie Valetty z lokalnym przewodnikiem, dawnej stolicy Malty- Mdiny oraz Rabatu i Sliemy.
“Program B” zawiera spacer po stolicy Malty oraz zwiedzanie trzech miast: Vittoriosa, Cospicua i Senglea z przewodnikiem.

Valetta (Malta)