Kursy przeznaczone dla dzieci

DZIECI 7-12 LAT

English for Kids, to kursy językowe dla dzieci w wieku 7 – 12 lat. Twoje dziecko będzie się uczyć w naturalny sposób poprzez zabawę z wykorzystaniem wielu, angażujących środków dydaktycznych takich jak tablice interaktywne i multimedia. W trakcie kursu każde dziecko wprowadzane jest w autentyczny świat języka angielskiego.

Nuda jest zabroniona, a uśmiech obowiązkowy!

W cenie kursu zapewniamy m.in.:

• podręcznik i ćwiczeniówkę,
  • konsultacje z lektorem,