Przeżyj wspaniałą przygodę wakacyjną lub połącz ją z nauką języka. Polska … a może gdzieś dalej? Wybór zależy tylko od Ciebie! Zima, lato, narty czy windsurfing – mamy to wszystko w naszej ofercie. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i doświadczonymi krajowymi biurami podróży.

Zimowy Londyn – obóz językowy Wielka Brytania

obóz  –7 dni dla dzieci i młodzieży w wieku 13-18 lat

Transport: autokar
Zakwaterowanie:
Zakwaterowanie u rodzin stwarza okazję do poznania zwyczajów panujących w Wielkiej Brytanii. Rodziny są sprawdzone i starannie dobrane przez naszego partnera z Anglii. Uczestnicy są zakwaterowani na obrzeżach Londynu. Kwaterujemy u rodzin z klasy średniej, zróżnicowanych kulturowo i etnicznie. Młodzież zakwaterowana jest w pokojach 2-5 osobowych.
Wyżywienie:
W miejscu zakwaterowania uczestnicy otrzymują następujące posiłki:
śniadania: płatki na mleku, tosty z dżemem, sok, herbata
lunch: 2 kanapki, owoc, batonik, chipsy, napój (lunch wydawany jest w formie suchego prowiantu)
obiadokolacje: jednodaniowy ciepły posiłek, herbata.

Program językowy:

Realizując program zwiedzania prowadzimy warsztaty i praktyczne ćwiczenia językowe w formie gier i zabaw w terenie, co da Ci możliwość rozwinięcia umiejętności językowych i komunikacyjnych, ale przede wszystkim przeżycia niezapomnianej przygody. Okazję do rozmów po angielsku będziesz mieć na co dzień w trakcie lekcji muzealnych, spacerów z lokalnym przewodnikiem i w rodzinie goszczącej.
Wymagania językowe wobec uczestników: znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej podstawowym.

Wielka Brytania

Kurs językowy w ferie zimowe – Cambridge Wielka Brytania

Obóz: 8/15 dni dla dzieci i młodzieży w wieku 14-17 lat

Transport: samolot

Zakwaterowanie:

Starannie dobrane rodziny goszczące, dzięki czemu masz świetną okazję do używania języka w codziennych sytuacjach oraz na poznanie zwyczajów panujących w Wielkiej Brytanii. Zlokalizowane maksymalnie 40 minut jazdy komunikacją miejską od szkoły (bilet na komunikację miejską pokrywa uczestnik, koszt biletu wynosi około 20 GBP tygodniowo)

Wyżywienie:

Śniadanie, lunch (od poniedziałku do piątku w szkole), obiadokolacja.

Program językowy:

Kurs intensywny zawiera 28 lekcji, w tym:
20 lekcji w godzinach porannych od poniedziałku do piątku (gramatyka, konwersacje, intonacja, rozumienie ze słuchu, umiejętność pisania, rozumienie tekstu czytanego) oraz 8 lekcji popołudniowych w tygodniu z zakresu Academic Skills, Global Leaders, Creative Social Media, np:
• przygotowywanie mini-prezentacji,
• pisanie eseju,
• debaty, praca w grupach,
• analiza i interpretacja źródeł,
• kreatywne rozwiązywanie problemów,
• nauka „czytania między wierszami”,
• techniki niezależnego uczenia się.

Zajęcia pozalekcyjne:

Popołudniowe aktywności w szkole – wtorek w godz.15.15 – 16.00, np. krykiet lub dekorowanie muffinek
Zajęcia kulturowe w piątek w godz. 13.30 – 16.00 – wizyta w sławnym King’s College należący do uniwersytetu Cambridge.

Wielka Brytania

Obóz narciarski i snowboardowy Białka Tatrzańska 2022 Białka Tatrzańska

Obóz:  dla dzieci i młodzieży w wieku 8-18 lat.

Dzieci podzielone są na grupy w zależności od wieku i już posiadanych umiejętności (szkolenie dla początkujących i zaawansowanych).

Zakwaterowanie:  w pokojach 3-6 osobowych z łazienką i TV

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie

Cena obejmuje:

• karnet na wyciągi krzesełkowe na czas trwania obozu
  • naukę / doskonalenie jazdy na nartach lub snowboardzie
  • ubezpieczenie AXA NNW na 10000zł
  • 1 wstęp na termę Bania

Program:

1. Szkolenie narciarskie i snowboardowe 3 razy dziennie ok 6-7 godzin dziennie pod okiem instruktora
  2. Pieczenie kiełbasek przy ognisku

Białka Tatrzańska