Kursy egzaminacyjne i certyfikaty językowe

Formalne potwierdzenie  znajomości języka certyfikatem ma wielkie znaczenia rynku pracy oraz na uczelniach wyższych.

Dzięki tym kursom świetnie przygotujesz się do wybranego egzaminu. Pomogą Ci w tym lektorzy Language House, którzy

są certyfikowanymi egzaminatorami, więc znają je od podszewki !

Kursy maturalne

Kursy przygotowujące do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Dzięki nim solidnie powtórzysz cały zakres materiału i świetnie zdasz egzamin maturalny!

• Uczelnie wyższe

Egzaminy TELC

Smilelogo_claim_21.8

TELC to system egzaminów stworzonych przez Radę Europy, które opisują i klasyfikują umiejętności oraz kompetencje językowe w życiu codziennym i pracy.
Language House Szkoła Językowa jest licencjonowanym Ośrodkiem Egzaminacyjnym TELC, co oznacza, że wszystkie części egzaminu zdaje się u nas. Z powodzeniem!
Kliknij po więcej szczegółów:
tu lub tu

• Piloci wycieczek
  • Zwalnia z egzaminu doktorskiego w zakresie znajomości nowożytnego języka

Egzaminy CAMBRIDGE ENGLISH QUALIFICATIONS

Jesteśmy oficjalnym Centrum Pretestingu (pilotażu) egzaminów Cambridge English Qualifications (m.in. FCE, CAE, CPE, IELTS). W związku z tym mamy możliwość przeprowadzenia prawdziwych egzaminów próbnych, takich jak w oficjalnych centrach egzaminacyjnych, akredytowanych przez British Council. Egzaminy te są bezpłatne dla naszych słuchaczy i dają  cenną możliwość sprawdzenia własnych umiejętności przed zapisaniem się na prawdziwy, płatny egzamin.

Egzaminy Cambridge English Qualifications są znane na całym świecie i uznawane przez szkoły, uniwersytety oraz pracodawców z sektora prywatnego i publicznego we wszystkich krajach anglojęzycznych. Dysponują najbardziej wartościową na świecie ofertą egzaminów i kwalifikacji.

EGZAMINY CAMBRIDGE ENGLISH OGÓLNE

Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge English Uniwersytetu Cambridge. Są to popularne, międzynarodowo uznawane egzaminy z j. angielskiego.

• Urząd Służby Cywilnej
  • MEN (można uczyć języka ang. w przedszkolach)
  • Ministerstwo Spraw Zagranicznych
  • Certyfikat zwalnia z egzaminu doktorskiego w zakresie znajomości nowożytnego języka
  • Wybrane uniwersytety i instytucje edukacyjne na świecie

Egzaminy Cambridge English IELTS

To certyfikaty dla osób pragnących studiować lub pracować w krajach anglojęzycznych oraz ubiegających się o wizę do Australii, Nowej Zelandii i Kanady.

Uznawalność egzaminów

• Pracodawcy i uczelnie w krajach anglojęzycznych (m.in. w Australii - Kanadzie - Nowej Zelandii)

Egzaminy Cambridge English Biznesowe

BEC jest uznawanym na całym świecie egzaminem z biznesowego języka angielskiego. Jest to seria testów sprawdzających poziom znajomości angielskiego dostosowanych do potrzeb osób uczących się angielskiego jako języka obcego i posługujących się nim w międzynarodowym środowisku biznesowym.

• Ministerstwo Edukacji Narodowej

Polecane kursy