Wyjazdy

Przeżyj wspaniałą przygodę wakacyjną lub połącz ją z nauką języka. Polska … a może gdzieś dalej? Wybór zależy tylko od Ciebie! Zima, lato, narty czy windsurfing – mamy to wszystko w naszej ofercie. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i doświadczonymi krajowymi biurami podróży.

Jastrzębia Góra Jastrzębia Góra

wiek uczestników: 13-18 lat

 

Gorące słońce, złoty piasek pod stopami i kąpiele w morzu będą tłem wakacyjnych przygód wśród Waszych rówieśników z całej Polski. Poznaj najpiękniejsze zakątki Jastrzębiej Góry podczas spacerów, rozkoszuj się słońcem i chilloutem podczas szaleństw na plaży i pozwól sobie na zasłużony relaks!

 

 

Kliknij na zdjęcie i pobierz ofertę.

Jastrzębia Góra

Łeba Łeba

wiek uczestników: 8–13, 11–16, 13–15, 16–18 lat

 

Zapraszamy do Łeby gdzie przez całe lato organizowane są imprezy promujące aktywny wypoczynek na plaży tj. siatkówka plażowa, regaty, żeglowanie, nurkowanie, aerobik i występy taneczne.

 

W programie “Moc Atrakcji” dla uczestwników w wieku 8-13 lat przewiadziano park linowy Park Łeba, gokarty wspinaczkę, Dinopark Łeba – Park Dinozaurów, zobaczymy fascynujące olbrzymy z bliska w Dinopark Łeba – Park Dinozaurów, a w mini zoo będziemy poznawać i karmić kozy, owce, daniele, jelenie, kucyki i wiele innych zwierząt.

 

Uczestników “Mangomaniacy” w wieku 11-16 lat czeka wirtualna podróż do Japonii oraz specjalnie przygotowane atrakcje w tej tematyce. Poza tym plażowanie i kąpiele w morzu, gry i konkursy plażowe, ogniska, gry terenowe, wycieczki rowerowe.

 

W programie rekreacyjno-sportowym “Łeba aktywnie” znajdują się: kajaki i rowerki wodne nad Jeziorem Sarbsko, tor gokartowy, power Park Łeba – park linowy, paintball, ścianka wspinaczkowa, football bungee, a także – zjazd tyrolką na linie 120 m.

 

Program „Łebskie wakacje” zapewni wam moc atrakcji! Gorący chillout na plaży, escape room, rolkowisko, ogniska, imprezy rozrywkowe to tylko niektóre z nich!

 

Kliknij na zdjęcie i pobierz ofertę.

Darłówko Darłówko

wiek uczestników: 7–12, 13–15, 16–18 lat

 

W Darłówku spędzicie niezapomniane chwile nad morzem, gdzie czekają na Was wspaniałe atrakcje jak park wodny, zwiedzanie elektrowni wiatrowej, rejs tramwajem wodnym i mnóstwo przygód.

 

Najmłodszym uczestnikom proponujemy oszukiwanie skarbów na nadmorskich plażach, laserowy paintball oraz wiele innych kreatywnych gier terenowych!

Na nieco starszych uczestników czeka aktywny wypoczynek w parku linowym, wycieczki rowerowe, kręgle.

 

Kliknij na zdjęcie i pobierz ofertę.

Darłówko

Obóz windsurfingowy w Dziwnówku Dziwnówek

Liczba dni: 10

DZIWNÓWEK to mała miejscowość letniskowa położona pomiędzy morzem a Zalewem Kamieńskim. Niezwykle atrakcyjna, czysta i szeroka plaża, sosnowe lasy, czyste i ciepłe wody Bałtyku powodują, że Dziwnówek jest dziś popularnym i lubianym letniskiem.

 

Obóz obejmuje kurs windsurfingu – zajęcia prowadzone są w bazie windsurfingowej, nad brzegiem zalewu Kamieńskiego w zatoce Wrzosowskiej. Baza dysponuje bogato wyposażonym sprzętem.

Zakwaterowanie w Ośrodku Wypoczynkowym Zielona Noc, położonym w centrum Dziwnówka.

 

Kliknij na zdjęcie i pobierz ofertę

Dziwnówek

Ustka Ustka

wiek uczestników: 14–17 lat

Ustka jedno z najpopularniejszych wśród młodzieży miast nadmorskich. Portowy klimat oraz uzdrowisko z kąpieliskiem morskim sprawiają, że czas tutaj spędzony to cudowne chwile.

W programie obozu m.in. wycieczka do doliny Charlotty, zabawa w nowo otwartym Aquaparku i kręgielni Lubicz, rejs statkiem oraz super imprezy w stylu hawajskim, dyskoteki, ogniska a przede wszystkim świetna zabawa na plaży!

 

Kliknij na zdjęcie i pobierz ofertę.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.