Oferta

W Language House kształcimy na wszystkich poziomach zaawansowania*. Nie ma znaczenia czy dopiero zaczynasz, czy już płynnie mówisz w innym języku – na pewno znajdziemy grupę  dla Ciebie!

Do wyboru masz aż sześć języków obcych: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański oraz rosyjski. Zajęcia tworzone są zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Przygotowujesz się do egzaminu? Nie mogłeś trafić lepiej! Pomożemy Ci się wdrożyć do każdego egzaminu językowego, zarówno pisemnego jak i ustnego. Dzięki pracy z nami, zdasz go bez problemu!

*zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego stworzonym przez Radę Europy
6 języków

Uczymy aż sześciu języków obcych!

Angielski

Niemiecki

Francuski

Włoski

Hiszpański

Rosyjski

Kursy oraz wyjazdy

DZIECI 2-7 LAT – TEDDY EDDIE

DZIECI 7-12 LAT

Nastolatki

Młodzież i dorośli

sprawdź

Kursy egzaminacyjne i certyfikaty językowe

FIRMY i BUSINESS ENGLISH

Zajęcia indywidualne

KONWERSACJE

Kursy wakacyjne

sprawdź

Zapytaj o kurs / umów się z nami

Zapisy na kursy

Wiemy, jak istotne jest precyzyjne określenie poziomu zaawansowania językowego słuchacza i przydział do właściwej grupy.
Dlatego też :

1

Nasze kursy poprzedza bezpłatny test i rozmowa kwalifikacyjna, w trakcie której decydujemy wraz ze słuchaczem o wyborze właściwego kursu i grupy.

2

Grupy dobieramy pod względem wiedzy oraz wieku.

3

Zapisy odbywają się w trakcie całego roku (jeżeli w grupie jest wolne miejsce, można do niej dołączyć w dowolnym terminie).

4

Dajemy możliwość uczestniczenia w bezpłatnej lekcji próbnej.

5

Atrakcyjny system rabatowy 50+, gdzie zniżki mogą rosnąć a promocje można łączyć! Płacisz jak chcesz (wpłata w całości lub nieprocentowane raty miesięczne/ kwartalne).