Aktualności i promocje

29 lis

❄️ FERIE 2022 w Language House ❄️

Twoje dziecko nie musi spędzić ferii przed komputerem! Niech spędzi je na super kreatywnych warsztatach plastyczno-kulinarno-muzyczno-językowych🎨🎼 🇨🇦🇺🇸🥢w LH i przeżyje niezapomniane przygody w gronie rówieśników.❗
Będzie dużo dobrej zabawy i wiele niespodzianek a to wszystko z j. angielskim. Ty rodzicu … będziesz wtedy spokojnie odpoczywał lub delektował się pracą 😁
TYLKO U NAS – ZAJĘCIA Z NATIVE SPEAKER 🇨🇦🇺🇸
2 bloki tematyczne, 5 warsztatów / tydzień, każdego dnia całkowicie nowy program i atrakcje!
🚀 Dla kogo? Dzieci w wieku 6-10 i 10-12 lat
🌎 Kiedy? I tura 17.01-21.01.22 i II tura 24.01-28.01.22
🚀 Gdzie? filia Language House ul. Tektoniczna 35
🌎 Cena? 150zł / dzień (przy zakupie całej tury) lub 190 zł / pojedynczy dzień
I TURA 🚀 KOSMICZNA MISJA czyli SKY’S (NOT) THE LIMIT
Zdobędziemy legitymację astronauty NASA i polecimy w kosmos 🚀 gdzie odkryjemy niezbadane gwiazdy i planety.🪐 Zrobimy lunety i będziemy obserwować gwiazd. Może nawet spotkamy przedstawicieli innych cywilizacji i pokażemy rodzicom ich podobizny 👽własnoręcznie przez nas wykonane? Będziemy też malować, lepić i wykonywać ważne eksperymenty kosmiczne. Zapnijcie pasy, bo czeka nas prawdziwy, kosmiczny odjazd! 🚀🚀🚀🛰
II TURA 🌏 W 5 DNI DOOKOŁA ŚWIATA czyli AROUND THE WORLD AND BACK
Lubicie przygody i dalekie podróże? 🛳 i Super! Dołączcie do naszej ekscytującej wyprawy w czasie której odwiedzimy egzotyczne kraje 🕌🏜🌅 odległe lądy oraz zaprzyjaźnimy się z ich mieszkańcami. Przygotujemy nasze pierwsze sushi🥢, zobaczymy wybuch wulkanu Etna ⛰ zrobimy indyjski tatuaż, wysłuchamy opowieści Indian, zagramy na afrykańskich bębnach oraz … wiele, wiele innych arcyciekawych rzeczy. Gotowi❓❓❓
W cenie zapewniamy:
👍️ edukacyjny program łączący naukę języka angielskiego i zabawę
👍 zajęcia z nauczycielem polskim i native speakerem
👍 wyżywienie: drugie śniadanie i obiad oraz nieograniczony dostęp do napojów
👍 realizację programu w godz. 8:00 – 16:00
👍 warsztaty plastyczno-kulinarno-muzyczno-językowe; gry i zabawy, wyjścia na świeże powietrze
👍 wszystkie materiały potrzebne do zajęć
👍 ubezpieczenie NNW
👍 opiekę wykwalifikowanych nauczycieli
Ramowy plan dnia:
8.00-9.00 – oczekiwanie na dzieci i zabawy i aktywności, lista obecności, przygotowanie do zajęć
9.00-10.30 – realizacja programu blok 1 – zajęcia warsztatowe z elementami j. angielskiego,
10.30-10.45 – wspólne drugie śniadanie przy herbacie (owoce, przekąski, kanapki przyniesione z domu)
10.45-12.00 – realizacja programu blok 2 – zajęcia warsztatowe z elementami j. angielskiego
12.00-13.00 – pełny obiad
13.00-15.30 – realizacja programu blok 3 – zajęcia warsztatowe z elementami j. angielskiego
15.30-16.00 – rozchodzenie się dzieci do domu, gry i zabawy
Chcesz wcielić się w astronautę 👩🏻🚀🧑🏻🛸 i poznać tajemnice wszechświata? A może pragniesz zostać prawdziwym podróżnikiem i zwiedzić świat w 5 dni? 🗿🗽🗺
Zapisz się już dziś❗️ Decyduje kolejność zgłoszeń❗️ ➡️ Zapisy:
☎️ 41 343 23 83; al. IX Wieków Kielc 2A, sekretariat@lh.szkola.pl
☎️ 538 000 567 Filia LH ul. Tektoniczna 35, filia@lh.szkola.pl
📲 Messenger ⤵️
* w stosunku do ceny pojedynczych warsztatów

 

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha