Aktualno艣ci i promocje

15 lut

鉂楋笍馃惢 TEDDY EDDIE – ZAPISY NA DRUGI SEMESTR

Poznajcie wyj膮tkowy kurs w naszej szkole: TEDDY EDDIE, licencjonowany program nauczania j臋zyka angielskiego dla dzieci w wieku 2-7 lat! 馃惢 G艂贸wnym za艂o偶eniem zaj臋膰 jest 艂膮czenie prawdziwej nauki z doskona艂膮 zabaw膮 馃ぉ
Teddy Eddie to nie tylko zabawny mi艣, ale wielopoziomowa metoda nauczania, dzi臋ki kt贸rej Twoje dziecko pozna pierwsze 2 000 s艂贸w w j臋zyku angielskim i b臋dzie gotowe na kolejny, bardziej zaawansowany etap nauki 鉁
Najm艂odsi Kursanci (2-3 lata) naucz膮 si臋 reagowa膰 na proste polecenia w j臋zyku angielskim, 4 i 5-latki b臋d膮 ju偶 potrafi艂y odpowiada膰 na podstawowe pytania, a przedszkolaki zaczn膮 prowadzi膰 pierwsze rozmowy po angielsku! 馃懅馃徎馃懄馃徏
鉃★笍 Nie czekaj! Zapytaj o ofert臋:
馃搷 Siedziba IX Wiek贸w 2A
鈽庯笍 41 343 23 83
馃摡 sekretariat@lh.szkola.pl
馃搷 Filia 艢lichowice, ul. Tektoniczna 35
鈽庯笍 538 000 567
馃摡 filia@lh.szkola.pl

 

Napisz do nas

Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustaw膮 o ochronie danych osobowych w zwi膮zku z wys艂aniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezb臋dne do przetworzenia zapytania. Zosta艂em/am poinformowany/a, 偶e przys艂uguje mi prawo do dost臋pu do swoich danych, mo偶liwo艣ci ich poprawiania oraz 偶膮dania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szko艂a j臋zykowa, al. IX Wiek贸w Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustaw膮 o ochronie danych osobowych w celu wys艂ania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zosta艂em/am poinformowany/a, 偶e przys艂uguje mi prawo do dost臋pu do swoich danych, mo偶liwo艣ci ich poprawiania oraz 偶膮dania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szko艂a j臋zykowa, al. IX Wiek贸w Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha