Aktualności i promocje

22 Lut

Łeba

wiek uczestników: 8–13, 11–16, 13–15, 16–18 lat

 

Zapraszamy do Łeby gdzie przez całe lato organizowane są imprezy promujące aktywny wypoczynek na plaży tj. siatkówka plażowa, regaty, żeglowanie, nurkowanie, aerobik i występy taneczne.

 

W programie “Moc Atrakcji” dla uczestwników w wieku 8-13 lat przewiadziano park linowy Park Łeba, gokarty wspinaczkę, Dinopark Łeba – Park Dinozaurów, zobaczymy fascynujące olbrzymy z bliska w Dinopark Łeba – Park Dinozaurów, a w mini zoo będziemy poznawać i karmić kozy, owce, daniele, jelenie, kucyki i wiele innych zwierząt.

 

Uczestników “Mangomaniacy” w wieku 11-16 lat czeka wirtualna podróż do Japonii oraz specjalnie przygotowane atrakcje w tej tematyce. Poza tym plażowanie i kąpiele w morzu, gry i konkursy plażowe, ogniska, gry terenowe, wycieczki rowerowe.

 

W programie rekreacyjno-sportowym “Łeba aktywnie” znajdują się: kajaki i rowerki wodne nad Jeziorem Sarbsko, tor gokartowy, power Park Łeba – park linowy, paintball, ścianka wspinaczkowa, football bungee, a także – zjazd tyrolką na linie 120 m.

 

Program „Łebskie wakacje” zapewni wam moc atrakcji! Gorący chillout na plaży, escape room, rolkowisko, ogniska, imprezy rozrywkowe to tylko niektóre z nich!

 

Kliknij na zdjęcie i pobierz ofertę.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha