Przeżyj wspaniałą przygodę wakacyjną lub połącz ją z nauką języka. Polska … a może gdzieś dalej? Wybór zależy tylko od Ciebie! Zima, lato, narty czy windsurfing – mamy to wszystko w naszej ofercie. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i doświadczonymi krajowymi biurami podróży.

Dlaczego warto:

1. Ciągły kontakt z językiem obcym w codziennych sytuacjach przełamuje barierę mówienia.
  2. Efektywna nauka języka jest połączona z ciekawie spędzonymi wakacjami.
  3. Zajęcia prowadzone są w grupach międzynarodowych znacznie przyspieszają proces uczenia się.
  4. Wykwalifikowana kadra lektorska zachęca do aktywnego udziału w zajęciach.
  5. Zakwaterowanie z obcokrajowcami stwarza okazję do praktycznego doskonalenia języka.
  6. Pobyt w innym kraju daje wyjątkową okazję do zwiedzania ciekawych miejsc.
  7. Indywidualny wyjazd oraz pobyt w gronie międzynarodowych znajomych pozwala na rozwijanie osobowości, nabycie pewności siebie oraz naukę samodzielności.

Londyn i Miasta Anglii Londyn (UK)

Wiek uczestników:   od 11 do 18 lat

• Ciekawy program zwiedzania prowadzony przez doświadczonego pilota-kierownika, realizowany pod opieką wychowawców.
  • Obozy odbywają się w Londynie, centrum kultury i sztuki o bogatej mieszance kulturowej. W czasie obozu uczestnicy zwiedzają również Longleat Safari Park, Oxford oraz Harry Potter Studio.
  • Praktyczne i interesujące zajęcia z języka angielskiego.
  • Zakwaterowanie u brytyjskich rodzin.
  • Autokar na miejscu do dyspozycji grupy.

Londyn (UK)

Berlin – j. niemiecki Berlin (Niemcy)

Szkoła z ponad 25-letnim doświadczeniem specjalizuje się w kursach dla obcokrajowców na wszystkich poziomach zaawansowania. Budynek jest zlokalizowany w centrum Berlina. Dla uczestników kursu prowadzone są zajęcia z doświadczonymi lektorami polskimi oraz niemieckimi native speakerami. Po kursie intensywnym istnieje możliwość zdawania certyfikatu na poziomie B1 lub B2.

Grupy wiekowe i dostępne terminy:
12-18 lat
– kurs językowy standardowy oraz intensywny młodzieżowy
13-18 lat – kurs Gimn-Deutsch
15-18 lat – Arbitur Deutsch ohne Stress
19-25 lat – kurs intensywny dla studentów

Berlin (Niemcy)

Oxford – j. angielski Oxford (UK)

Szkoła językowa za granicą dysponuje nowoczesnymi, doskonale wyposażonymi centrami nauczania w atrakcyjnych lokalizacjach. Ośrodek St. Josephs, przeznaczony dla młodzieży biorącej udział w kursie wakacyjnym, zlokalizowany jest w willowej dzielnicy Oxfordu.  Możliwość wyboru zakwaterowania: w akademiku lub u rodziny goszczącej, a także nauka w grupach międzynarodowych pozwalają na praktyczne wykorzystanie umiejętności językowych.

Grupy wiekowe i dostępne terminy

14-17 lat – kurs Vacation Extra

Oxford (UK)

Nowy Jork – j. angielski Nowy Jork (USA)

Ośrodek nauczania znajduje się na przedmieściach Nowego Jorku. Program dla osób w wieku 12-18 lat łączy naukę w klasie z ciekawymi wycieczkami po najbardziej popularnym mieście na świecie. Zakwaterowanie w akademiku sprzyja tworzeniu nowych sytuacji komunikacyjnych, w których studenci mają szansę na praktyczne wykorzystanie umiejętności nabytych podczas lekcji.
  • 15 godzin nauki języka tygodniowo.
  • Program obejmuje 10 całodniowych wycieczek.
  • Duży wybór zajęć sportowo-rekreacyjnych.
  • Certyfikat ukończenia kursu.

Nowy Jork (USA)

Malta – j. angielski Valetta (Malta)

Link School of English prowadzi kursy językowe dla młodzieży w wieku 14-18 lat. Wielokulturowa stolica Malty zachwyca bogactwem zabytków, lokalizacją oraz miejscami godnymi uwagi. Dzięki zakwaterowaniu u rodzin maltańskich można poznać kulturę, tradycje oraz zwyczaje panujące na wyspie. Zajęcia z języka angielskiego podczas kursu są praktyczne i interesujące.
Rodzaje kursów
“Program A” obejmuje zwiedzanie Valetty z lokalnym przewodnikiem, dawnej stolicy Malty- Mdiny oraz Rabatu.
“Program B” zawiera spacer po stolicy Malty oraz zwiedzanie trzech miast: Vittoriosa, Cospicua i Senglea z przewodnikiem.

Valetta (Malta)