Przeżyj wspaniałą przygodę wakacyjną lub połącz ją z nauką języka. Polska … a może gdzieś dalej? Wybór zależy tylko od Ciebie! Zima, lato, narty czy windsurfing – mamy to wszystko w naszej ofercie. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i doświadczonymi krajowymi biurami podróży.

Superobóz narciarski i snowboardowy dla dzieci (od 8 roku życia), młodzieży i dorosłych. Białka Tatrzańska

Chciałbyś przeżyć niezapomnianą zabawę w nadchodzące ferie? Myślisz o tym, aby nauczyć się jazdy na nartach lub snowboardzie? Czy może po prostu pragniesz spróbować zimowego szaleństwa? Jeśli tak najlepszym spędzeniem czasu zimowych wakacji będzie obóz w najlepszym kurorcie narciarsko – snowboardowym w Polsce!

Program:

1. Szkolenie narciarskie i snowboardowe 3 razy dziennie 7-9 godzin dziennie pod okiem instruktora
  2. Pieczenie kiełbasek przy ognisku
  3. Dyskoteki
  4. Obowiązkowa bitwa na śnieżki
  5. Wycieczka do Termy Bania

• Kliknij na zdjęcie i pobierz ofertę.

Białka Tatrzańska