25 mar

💚🐸Kolejne warsztaty językowe STEAM w LH 🐸💚

Mamy to 😉 Idziemy za ciosem i po olbrzymim sukcesie ostatnich warsztatów organizujemy już kolejne.
💚🐸 warsztaty językowe STEAM w LH 🐸💚

Zapraszamy dzieci w wieku już od 3 do 9 lat na kreatywne i angażujące warsztaty 🥰

Rodzicom zapewniamy sobotni odpoczynek 😁

W trakcie warsztatów dzieci:

🐸 będą się doskonale bawić z językiem angielskim
🐸 będą poznawać świat każdym dostępnym zmysłem, zgodnie z nowoczesnym modelem nauczania STEAM – Science Technology Engineering Art Maths
🐸 odkryją żabi świat wraz z książką FROG ON THE LOG
🐸 zaznajomią się z cyklem życia żab 💚
🐸 nauczą się żabiej piosenki
🐸 popracują nad łamigłówkami
🐸 do domu zabiorą własnoręcznie wykonaną pracę plastyczną

Z Panią Anią i Panią Magdą nauka nie jest nudna ❗