Aktualności i promocje

21 lis

BLACK FRIDAY W LANGUAGE HOUSE

👉👉👉Bezprecedensowa, wielka promocja 🏴BLACK FRIDAY🏴 na kurs angielskiego dla najmłodszych.
Czytaj dalej ⤵️
🧸🧸🧸 Metoda TEDDY EDDIE to nasza trampolina do językowego sukcesu dzieci w wieku 2-8 lat.
💪 Program składa się niemal w 100% ze specjalnie zaprojektowanych angażujących i wciągających ZABAW, które oddalają kursantów od nudy.
💪 A to przyczynia się do osiągnięcia maksimum efektów.
Poznaj kilka faktów o fenomenalnej metodzie Teddy Eddie, która przyciągnęła już ponad 30 tysięcy małych kursantów (nie tylko w Polsce, ale także za granicą).
🇬🇧 Cała lekcja odbywa się po angielsku, dzięki czemu tworzymy NATURALNE środowisko do oswajania się z językiem i szybkiego przełamania barier w mówieniu.
🇬🇧 Pełne zanurzenie w języku obcym jest najlepszą przepustką do szybkiego zrozumienia angielskiego (a nauka odbywa się dokładnie na tych samych zasadach, co oswajanie maluszka z językiem ojczystym).
🇬🇧 Praktycznie w każdej minucie zajęć dzieci osłuchują się z akcentem, ćwiczą wymowę i zapamiętują nowe słówka i zwroty.
🇬🇧 Nauka z Teddy Eddie to praktycznie sama zabawa zaplanowana w najdrobniejszym szczególe.
🇬🇧 Podczas zajęć mamy dużo ruchu, gier i historyjek pełnych dziecięcego humoru, jest też muzyka i śpiewanie piosenek.
🇬🇧 Mali kursanci są często zachęcani do mówienia po angielsku, co w atmosferze zabawy wychodzi im lekko i bez stresu.
Tworząc przyjemną atmosferę i mając atrakcyjne dla nich pomysły na angażujące zabawy, sprawiamy, że nauka procentuje z lekcji na lekcję. 💙 Mało tego, nasi podopieczni zakochują się w bohaterze kursu, czyli misiu Teddy Eddie, chętnie biorą udział w zajęciach i…
…nie mogą doczekać się kolejnego z nim spotkania! 🥳
To daje nam gigantyczną przewagę nad innymi kursami. Miś Tediś nigdy się nie nudzi. Dlatego nasi misiowi uczniowie chętnie kontynuują naukę pod naszymi skrzydłami. 🤗
⭐ Nasze 4-latki potrafią samodzielnie złożyć zamówienie w kawiarni za granicą czy powiedzieć coś brytyjskiemu rówieśnikowi.
⭐ Sprawiamy, że nasi uczniowie kochają angielski i nawet po lekcjach mają chęć szlifowania języka na 😍 PLACU ZABAW, czyli w naszej mobilnej aplikacji.
⭐ Przyczyniamy się do kreowania małych poliglotów! Nasze 8-latki po kursie Teddy Eddie mogą podchodzić do najbardziej prestiżowego egzaminu językowego i uzyskać certyfikat znajomości angielskiego na poziomie A1.
I co Ty na to?
🤗 Otwieramy szeroko ramiona, aby przywitać Cię i Twoje dziecko na naszym pokładzie. Tylko idź za głosem intuicji i zarezerwuj miejsce teraz, a otrzymasz:
🏴MIESIĄC zajęć Teddy Eddie w 100% bez opłat. To bezprecedensowa promocja w Language House i warto z niej skorzystać, ponieważ szybko (a może nigdy) się nie powtórzy.
Promocja trwa tylko do 30.11.2022 r.
Jak zarezerwować miejsce?
📞 41 343 23 83
📞 538 000 567
Zdobycie językowych umiejętności jest prostsze, niż myślisz. O ile postawisz na nas i metodę Teddy Eddie. Bez sensu czekać aż rok. 💥💥💥 Zrób teraz ten milowy krok w rozwoju swojej pociechy.
Więcej informacji oraz zapisy:

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha