Aktualności i promocje

19 Dec

Bomb(k)owe warsztaty za nami

Kolejne, cieszące się ogromną popularnością warsztaty plastyczne za nami.
Zgodnie z duchem zbliżających się świąt dzieci pieczołowicie i ze skupieniem tworzyły piękne ozdoby choinkowe, umilając sobie robótki śpiewaniem kolęd w języku angielskim.
Po ciężkiej pracy przyszedł czas na wzruszające życzenia świąteczne i noworoczne. To były niezapomniane chwile w miłym gronie i prawdziwie bomb(k)owe zajęcia!
Zapraszamy na kolejne Arts & Crafts w nowym roku!

Galeria

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.