Aktualności i promocje

06 gru

CHRISTMAS PARTY

UWAGA, UWAGA!!!
CHRISTMAS PARTY w Language House
Zapraszamy dzieci z grup Teddy Eddie oraz Kids na bezpłatną super imprezę świąteczną. W programie gry, zabawy i mega atrakcje.
Kiedy? 16.12 w godz. 15:30-17:30
Gdzie? siedziba LH, al. IX Wieków Kielc 2a
️Zapisy w sekretariatach tylko do 12.12
Ilość miejsc mocno ograniczona.
Tel.: 41 343 23 83 lub 538 000 567

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha