Aktualności i promocje

23 Aug

Darmowe zajęcia dla dzieci

Chcesz aby Twoje dziecko fajnie spędziło ostatni tydzień wakacji?!
Po raz kolejny zapraszamy dzieci na wakacyjne, darmowe zajęcia z języka angielskiego pod nazwą „Wakacyjne zabawy z językiem”.

Zajęcia będą się odbywały od 28 sierpnia do 01 września w siedzibie głównej.
Zapisy trwają. Zapisy trwają. Liczba miejsc ograniczona!
Nie zwlekaj, zadzwoń!

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.