Aktualności i promocje

29 paź

DNI WOLNE OD ZAJĘĆ 2021/2022

Zapoznajcie się z listą dni wolnych od zajęć, aby jak najlepiej zaplanować swój rok 😜

O wszystkim na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku, tam również zaglądajcie po więcej informacji ☺️

Jeśli masz wątpliwości oraz pytania możesz śmiało dzwonić do sekretariatów, z chęcią pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania!

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha