Aktualności i promocje

18 mar

Działamy dalej! Lekcje online od 21.03.20.

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

Chcemy zapewnić, że cały nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby odnaleźć się w nowej sytuacji. Wszyscy wypływamy na nieznane wody i od naszej współpracy, pozytywnego podejścia oraz empatii zależy to, jak wyjdziemy z tego całego zamieszania.

Szkolimy się i opracowujemy plan działania, żeby od 21.03 przejść na zajęcia online. Nie chcemy zasypywać was kartami pracy czy masą „suchych” zadań do przerobienia samemu w domu. Nie na tym polega nauka online!

 

Testujemy platformy i narzędzia do prowadzenia interaktywnych zajęć i wiemy, że mogą one być równie efektywne co “tradycyjne”. W trakcie lekcji będziemy się widzieć i słyszeć, każdy będzie mógł rozmawiać, będzie tablica, podręcznik, dźwięk i video,  praca w parach i wiele, wiele innych. Nie od razu Rzym zbudowano…ale szybko to ogarniemy. Wystarczy mieć komputer, tablet lub smartfon z Internetem, a narzędzia są darmowe i łatwe w obsłudze. Oczywiście przygotujemy dla Was dokładną instrukcję co i jak krok po kroku.

Na chwilę obecną opracowaliśmy następujące kierunki wsparcia dla Was:

1 Zajęcia indywidualne – już kontynuujemy zgodnie z planem ale w wersji online. Zmienia się tylko medium a zawartość i efektywność lekcji pozostaje ta sama.

2 Zajęcia grupowe – lektorzy udostępnią różne materiały i ćwiczenia, żeby wszyscy uczniowie mieli bieżący kontakt z językiem, nie wypadli z rytmu i nie nudzili się zbytnio w domu a od soboty zaczynamy regularne lekcje online.

4 Grupy Teddy Eddie – centrala TE przygotowała lekcje video, które wraz z zestawem kursanta oraz aplikacją Plac Zabaw umożliwią dzieciom zachowanie kontaktu z językiem w obecnej sytuacji na zasadach opisanych powyżej. Jesteśmy przekonani, że dla dzieci będzie to atrakcyjna nowość. Pierwsze lekcje już wysłaliśmy rodzicom w mailu z wyjaśnieniami i dalszymi instrukcjami.

Takie są nasze propozycje na chwilę obecną. Jak wiemy sytuacja jest dynamiczna i będziemy reagować na jej rozwój. Będziemy się z Państwem komunikować mailowo, telefonicznie i za pomocą FB więc prosimy o śledzenie.

Życzymy Wam i sobie szybkiego powrotu do normalności. Bądźmy razem i damy radę! 💪💪💪

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha