Aktualności i promocje

22 lis

Dzień Misia

Zapraszamy wszystkie dzieci z grup Teddy Eddie oraz Kids 3 na świętowanie Dnia Misia w LH!

W programie przewidziane mnóstwo atrakcji, gry, konkursy, warsztaty manualne – świetna zabawa gwarantowana! Odwiedzi nas również gość specjalny – Teddy Eddie!

Widzimy się już w sobotę – 23 listopada o godzinie 16:00 w siedzibie głównej LH na al. IX wieków 2A.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha