Aktualności i promocje

12 wrz

DZIEŃ OTWARTY w LH 13.09.23

DZIEŃ OTWARTY w Language House

To NAJLEPSZY sposób, żeby zobaczyć jak wyglądają u nas zajęcia dla dzieci 2-9 lat i to CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE! Poznaj na żywo nasze podejściem do nauczania, zapoznaj się z metodami, nauczycielem i aktywnościami. Zobacz jak Twoje dziecko uczy się bawiąc i sam ocenisz jak działa i wygląda nasza szkoła.

W programie:

  • atrakcje dla dzieci
  • lekcja pokazowa metodą Teddy Eddie (2-7 latki)
  • lekcja pokazowa Kids (8-9 latki)
  • indywidualne rozmowy z lektorami języka angielskiego
  • poczęstunek
  • wspaniałą zabawę

KIEDY: 13 WRZEŚNIA (środa) godzina 17:00
GDZIE: al. IX Wieków Kielc 2A

WYMAGANY ZAPIS

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha