Aktualności i promocje

05 gru

Egzaminy próbne ósmoklasistów

Znamy już terminy kolejnych egzaminów próbnych “mock exams” dla naszych uczniów klas ósmych.
🖊 8.12. czwartek o 17:00 – grupy z filii na Ślichowicach
🖊 9.12. piątek o 16:30 – grupy z IX Wieków

ÓSMOKLASISTO SPRAWDŹ SIĘ!!! ✍️🤞💪

Kilka razy w roku szkolnym dajemy Wam możliwość 💪:
🎯 zapoznania się z formułą egzaminów i formatem ćwiczeń,
🎯 oswojenia się że stresem i presją czasu, które towarzyszą każdemu egzaminowi,
🎯 przećwiczenia poznanych technik egzaminacyjnych w praktyce,
🎯 analizy najczęściej popełnianych iv typowych błędów,
🎯 otrzymania indywidualnej informacji zwrotnej od lektora i oceny własnych postępów.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z Sekretariatem.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha