Aktualności i promocje

13 Nov

Egzaminy PTE – Tylko w LH!

Z radością informujemy, że Language House Szkoła Językowa została jedynym w Kielcach autoryzowanym centrum egzaminacyjnym, uznanego na świecie egzaminu z j. angielskiego PEARSON TEST OF ENGLISH (PTE): General i Young Learners.
Egzaminy PTE umożliwiają zdobycie certyfikatu poświadczającego kompetencje językowe i kładą nacisk na komunikację w sytuacjach z życia wziętych. Na egzaminie nie spotkasz sztucznie stworzonych ćwiczeń gramatycznych czy leksykalnych. Bazuje on na czterech umiejętnościach komunikacyjnych, przez pryzmat których weryfikowana jest znajomość gramatyki i słownictwa.
Egzaminy PTE uznawane przez tysiące instytucji w Polsce i na całym świecie, są dopasowane do indywidualnych potrzeb uczniów, uniwersytetów oraz pracodawców, dostarczając wiarygodnych informacji na temat poziomu znajomości języka.
Egzaminy są podzielone na 2 kategorie:
1. General (j. ogólny dla młodzieży i osób dorosłych) – skierowane są do osób, dla których język angielski nie jest językiem ojczystym, a jego znajomość jest ważnym elementem codziennej pracy lub nauki.
Uznawalność egzaminów PTE GENERAL w Polsce:
– Ministerstwo Edukacji Narodowej jako potwierdzenie kwalifikacji językowych wymaganych od osób, które chcą zostać nauczycielami języka angielskiego (np. dla nauczycieli j. angielskiego w przedszkolach),
– zwalniają z egzaminu doktorskiego w zakresie znajomości nowożytnego języka obcego,
– Urząd Służby Cywilnej jako potwierdzenie znajomości języka angielskiego.
2. Young Learners – pierwszy egzamin językowy dla dzieci w wieku 6 – 13 lat, który jest przyjazny i opiera się na rzeczywistej komunikacji, zapewnia poczucie sukcesu i wspiera motywację do dalszej nauki.

W przypadku zapisu na egzamin prosimy o kontakt telefoniczny:
41 343 23 83 lub osobisty, Kielce, al IX Wieków Kielc 2a.
Zapraszamy!

Więcej na: http://www.pearson.pl/exams

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.