Aktualności i promocje

04 sty

FERIE ZIMOWE

Przypominamy, że w związku z feriami zimowymi w dniach 04.01 – 17.01 zajęcia nie odbywają się.

Harmonogram pracy sekretariatów:

Siedziba al. IX Wieków Kielc 2a:

23.12 – 11.01 – sekretariat nieczynny

12.01 – 15.01 – sekretariat czynny w godz. 16:00 – 19:00

Filia Ślichowice ul. Tektoniczna 35:

23.12 – 17.01 – sekretariat nieczynny

Zapraszamy po przerwie.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha