Aktualności i promocje

25 sty

Ferie Zimowe z Language House

❗️❗️DRODZY RODZICE❗️❗️
Wasze dziecko wcale nie musi spędzić ferii przed telefonem, tabletem ani komputerem! Może je spędzić aktywnie na super kreatywnych warsztatach 🤖✍️🗣🦹‍♀️🥘 w LH i przeżyć niezapomniane przygody w ⛄⛄ Ferie 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ w Language House ⛄⛄
Zapraszamy na 5️⃣ WARSZTATÓW CAŁODZIENNYCH (8:00-16:00) bazujących na innowacyjnym modelu nauczania STEAM (Science, Technology, Engineering, Art & Mathematics), który łączy zabawę oraz nauki ścisłe, przyrodnicze i artystyczne w interdyscyplinarne podejście bazujące na nauczaniu przez doświadczenie. A to wszystko w naszym wydaniu zrobimy W JĘZYKU ANGIELSKIM 🇺🇸🇬🇧☝️☝️☝️ z dużą dozą zabawy i humoru.
❗️RAMOWY ROZKŁAD DNIA* ❗️
8.00 – 9.00 – oczekiwanie na dzieci i zabawy i aktywności, lista obecności, przygotowanie do zajęć, 👨‍🏫
9.00 – 10.30 – zajęcia warsztatowe z j. angielskim, 😍🤩
10.30 – 11.00 – drugie śniadanie przy herbacie (kanapki przyniesione z domu, owoce, przekąski), 🥯🍊🍎
11.00 – 12.00 – zajęcia warsztatowe z j. angielskim, 😎🤓
12.30 – 13.30 – obiad, 
13.45 – 15.45 – zajęcia warsztatowe z j. angielskim, 🤓😍
15.45 – 16.15 – gry i zabawy, rozchodzenie się dzieci do domu. 🥳🥳
* godziny orientacyjne.
Będzie więc mnóstwo kreatywnej zabawy i wiele niespodzianek 🥳😁🎁 A Ty rodzicu… będziesz wtedy spokojnie odpoczywał, bądź delektował się pracą ze spokojną głową o swoją pociechę! 🤩😍
❗️❗️❗️NASZE PLANY to 5️⃣ dni 5️⃣ warsztatów 5️⃣ bloków tematycznych❗❗️❗️
⛄️DZIEŃ 1 -> Harry Potter 🧙‍♂️ Wcielimy się w magików, 🧙🧝‍♂️ będziemy czarować, 🪄🪄🪄 tworzyć własne eliksiry, 🧉🧉 a także sprawdzimy kto naprawdę jest największym fanem Harrego Pottera! 🧙🧙Oczywiście będą też magiczne doświadczenia! 🧞🧞🧞
⛄️DZIEŃ 2 -> Kraina Dinozaurów 🧙‍🦖Poszukamy śladów tych ogromnych zwierząt 🧐🦖🦖🦕 i poznamy ich historię… 😍 Poznamy tajniki tworzenia skamielin. 🦖🦕 Dowiemy się co jadły poszczególne gatunki ☘️☘️🙀 A na koniec…Sprawdzimy jak działa ogrooomny wulkan ⛰⛰⛰ i dowiemy się, dlaczego dinozaurów już z nami nie ma! 🦣🗻😍
⛄️DZIEŃ 3 -> Wybierzemy się… w kosmos 😲✈️🚀Ten dzień będzie pełen przełomowych wypraw, eksperymentów i doświadczeń kosmicznych. W końcu kto z Was choć raz nie chciał polecieć na księżyc? 🚀🎇🌔
⛄️DZIEŃ 4 -> Chcemy pokazać WAS! 🧑‍⚕️🙋‍♀️🙋 Tak, dokładnie, będziemy uczyć się o nas samych, naszym zdrowiu i dowiemy się jak o nie dbać, a przy tym poznamy medyczne tajniki naszego ciała 🫁🫀🧠
⛄️DZIEŃ 5 -> Zabawimy się w badaczy przyrody 🧐🕵️🌻🐛🦋 Dowiemy się jakie są tajniki zdrowego jedzenia 🍇🍊🥜Przygotujemy także rozmaite smakołyki 🥳🥰😍 Musicie koniecznie sami tego spróbować! 😍🥳 🖐🖐🖐 Każdego dnia całkowicie nowy program i atrakcje! Spodziewajcie się niespodziewanego 😉❗ ☝️Dla kogo? Dzieci w wieku 6-10 lat😍🥰
☝️ Kiedy? II tydzień ferii zimowych -> 6️⃣🔟 LUTY ⛄️
☝️ Gdzie? Filia Language House ul.Tektoniczna 35 🏢
☝️ Cena? 150zł / dzień (przy zakupie 5 dni) lub 190zł / pojedynczy dzień 🤩
TYLKO 1️⃣GRUPA 😲😲😲😲😲
Zapisy ruszyły ️❗❗❗🏃‍♀️🏃🏃‍♂️
☎️ 41 343 23 83 ☎️ 538 000 567 📲 napisz do nas na Messengerze ⤵️

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha