Aktualności i promocje

29 paź

Fiszkoteka

Drodzy Kursanci!
Przypominamy o naszej szkolnej Fiszkotece, do której możecie mieć dostęp ☺️ Fiszkoteka to aplikacja mobilna, która pomaga w regularnej nauce i w utrwalaniu słownictwa 🇬🇧📲

✅ uczysz się swoim własnym tempem
✅ podtrzymujesz motywację do nauki
✅ możesz uczyć się w każdej chwili gdziekolwiek chcesz
✅ śledzisz swoje postępy co jest dodatkową motywacją
✅ pamiętasz na zawsze dzięki powtórkom typu spaced-repetition

➡️ Chcesz uczyć się skutecznie?

❗️ Zapytaj o dostęp do Fiszkoteki w sekretariacie

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha