Aktualności i promocje

20 sty

Godziny pracy sekretariatów Language House w FERIE 2023

Szanowni Państwo
Poniżej godziny pracy naszych sekretariatów w FERIE 2023.
❗1 tydzień FERII (30.01-03.02:
czynny tylko Sekretariat na al. IX wieków Kielc 2a  tel. 41 3432383 📞☎️
❗2 tydzień FERII (06.02-10.02):
czynny tylko Sekretariat filii na Ślichowicach tel. 538 000 567 📞☎️
📲Można się z Nami kontaktować również na Messengerze! 📲
Nasza Strona na Facebooku: facebook.com/kielce.language.house

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha