11 kw.

GRAJ W ZIELONE – Warsztaty językowe dla dzieci metodą eSTEAM

DRODZY RODZICE!!
To już prawdopodobnie ostatnie nasze kultowe warsztaty w tym roku szkolnym..
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 7 lat na kolejne kreatywne i angażujące warsztaty językowe metodą eSTEAM (English, Science, Technology, Engineering, Art and Maths) z elementami sensoryki “GRAJ W ZIELONE”!
Na zielonych warsztatach dzieci:
bawią się z j. angielskim,
– poznają świat ciekawych gier i zabaw,
będą robić własne zielniki,
będą pracować w języku angielskim, będą tworzyć bagno, poznawać budowę roślin,
będą poznawać świat każdym dostępnym zmysłem, zgodnie z nowoczesnym modelem nauczania eSTEA,
będą gry, zabawy, quizy, będzie także spacer w poszukiwaniu zieleni.
Pani Ania szykuje mnóstwo aktywności, które sprawią, że dzieci spędzą ten dzień w niesamowicie kreatywny sposób!!  Nauka i zabawa w jednym to przecież u nas standard!
Kiedy: 20.04.2024 (sobota) 12:30-14:00
Gdzie: ul. Tektoniczna 35
Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały!
Nie czekaj, zapisz swoje dziecko już dziś!
tel. 41 343 23 83 lub 538 000 567 lub napisz do Nas na Messenger
Zapraszamy!