Aktualności i promocje

26 Apr

JĘZYKOWA GRA MIEJSKA*

Zbierz drużynę – Zdobądź wskazówki! Rozwiąż zagadki! – Zgarnij nagrodę!
 
Zapraszamy uczniów LH z grup Junior do przeżycia wspaniałej przygody w trakcie gry miejskiej! Uczestnicy będą rozwiązywać w zespołach, przygotowane przez szkołę zadania. Tłem rozgrywki będzie centrum Kielc. Zespół, który najszybciej rozwiąże wszystkie zadania wygrywa!
Termin: 13.05.2017 (sobota).
Zbiórka: 9.15 – pod siedzibą szkoły, al. IX Wieków Kielc 2a.
Zakończenie: ok. 11.00 – pod siedzibą szkoły.
Zapisy w sekretariatach szkoły! Prosimy o zabranie telefonu komórkowego!
*potrzebne pisemne zezwolenie od rodziców.

 

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.