Aktualności i promocje

30 lis

JĘZYKOWE WARSZTATY DLA DZIECI

Drodzy Rodzice,
📢📢 Startujemy z naszymi popularnymi i wyjątkowymi warsztatami! 📢📢
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 4-8 lat na kolejne kreatywne i angażujące warsztaty językowe STEAM „na Farmie”.
Na naszych warsztatach dzieci:
🐭będą się doskonale bawić z j. angielskim
🐷 przeniosą się na farmę pełną zwierząt
🐭 będą pracować w języku angielskim z odrobiną biologii, matematyki i plastyki 🎨
🐷 będą poznawać świat każdym dostępnym zmysłem, zgodnie z nowoczesnym modelem nauczania STEAM czyli Science Technology Engineering Art Maths 🤩
🐭 wrócą z głową pełną inspiracji
Lektorki Ania i Asia szykują mnóstwo aktywności, które sprawią, że dzieci spędzą ten dzień w baaaaardzo kreatywny sposób 😍
Nauka i zabawa w jednym to przecież u nas standard.
A Ty Rodzicu.. nastaw się na chwilę wytchnienia
🐰 Kiedy: 03.12.2022 (sobota) 12:30-15:00
🐰 Gdzie: Filia Ślichowice, Tektoniczna 35
🐰 Cena: 90 zł
Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały plastyczne 🎨
Nie czekaj, zapisz swoje dziecko już dziś.
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisy: ☎️41 343 23 83, 538 000 567
Zapraszamy!

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha